Redakcja

aTo my nieustannie pracujemy nad jakością treści serwowanych przez serialowy.pl. Poznaj nas lepiej i zobacz, kto co napisał. Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, ale nie wiesz z kim, pisz do Magdy 🙂

Siedziba SERIALOWY.PL

Al. Armii Krajowej 53, lok. 404 (budynek Transbudu)

50-541 Wrocław

Redaktorka naczelna

Magdalena Bród

E-mail: magda@serialowy.pl 
Tel.:
 507 975 046

Sprzedaż, reklama

Justyna Zienkiewicz – spec. ds. sprzedaży

E-mail: j.zienkiewicz@serialowy.pl 
Tel.: 500 043 628

Marketing

Michał Krajka

E-mail: m.krajka@serialowy.pl

PR, Social Media

Justyna Zienkiewicz – spec. ds. PR

E-mail: j.zienkiewicz@serialowy.pl 
Tel.: 
500 043 628

Autorzy

 • Avatar photo

  Justyna Macugowska

  Liczba postów: 3975
  Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.
 • Avatar of Michał Ostiak

  Michał Ostiak

  Liczba postów: 210
  Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.
 • Avatar photo

  Marcelina Kulig

  Liczba postów: 192
  Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.
 • Avatar photo

  Magdalena Bród

  Liczba postów: 153
  Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.
 • Avatar photo

  Patryk Augustowski

  Liczba postów: 83
  Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.
 • Adrianna Michno

  Adrianna Michno

  Liczba postów: 47
  Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.
 • Avatar photo

  Ula Zywer

  Liczba postów: 45
  Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.
 • Avatar of Agata Popis

  Agata Popis

  Liczba postów: 44
 • Avatar of Dominik Smyk

  Dominik Smyk

  Liczba postów: 43
 • Avatar photo

  Justyna Zienkiewicz

  Liczba postów: 30
  Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.
 • Avatar of Krzysztof Olszamowski

  Krzysztof Olszamowski

  Liczba postów: 29
  Zapalony amator Sci-Fi, zwłaszcza cyberpunku i space oper. Kiedy nie przebywa w odległej galaktyce, najchętniej pochłania wszelkiej maści kryminały i produkcje kostiumowe. Uważa, że mocna kawa i aromatyczna herbata to nie tylko najlepszy dodatek do oglądania, ale i nieodłączny element życia.
 • Avatar photo

  Julia Jaworska

  Liczba postów: 28
  Cześć! Jestem studentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, która kocha się w kinie i teatrze. Uwielbiam sięgać po stare tytuły i przenosić się w czasie. Gdyby tylko agent Cooper istniał naprawdę, bez wątpienia zostałby moim mistrzem.
 • Avatar photo

  Marta Postulka

  Liczba postów: 27
  Miłośniczka jedzenia wszelkiego, oprócz wątróbki. Czasami potyka sie o własne nogi. Roztrzepana. Zakochana w Poradach różowej brygady. Próbuje rzucić Chirurgów od 4 lat, ale nie potrafi.
 • Avatar photo

  Piotr Markiewicz

  Liczba postów: 22
  Nerd, geek i pedagog w jednym. Dziecko lat 90. Kocha Tolkiena, Warcrafta, RPG i fantastykę. Wewnętrznie czuje się elfem.
 • Avatar of Klaudia

  Klaudia

  Liczba postów: 20
 • Avatar of Ola Woźniak

  Ola Woźniak

  Liczba postów: 18
  Hybryda Ally McBeal i Xeny. Nie ma prawa jazdy, bo, jak twierdzi, tylko Sokół Millennium wart jest wielu godzin mordęgi na placu manewrowym. Dobrego mema i szczeniaczki wyczuwa na kilometr.
 • Avatar photo

  Kamil Siegień

  Liczba postów: 18
  Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.
 • Avatar of Aleksandra Szczepaniak

  Aleksandra Szczepaniak

  Liczba postów: 18
 • Avatar photo

  Hanna Chorążykiewicz

  Liczba postów: 17
  Gdybym była postacią z serialu, to uosabiałabym Monicę Geller i to nie tylko ze względu na fakt uwielbienia do Friendsów, ale też dlatego, że jestem zaciekłą perfekcjonistką tak samo jak ona. W wolnych chwilach pochłaniam wielosezonowe seriale, których ukończenie porównałabym do rozstania z ukochaną osobą i wielkiej życiowej pustki.
 • Avatar photo

  Klaudia Kołodziejczyk

  Liczba postów: 16
  Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.
 • Avatar photo

  Weronika Baka

  Liczba postów: 16
  Zakochana w kinie dokumentalnym i niezależnym. Lubi seriale skandynawskie, kryminalne i dramaty. Fanka Gry o Tron, Breaking Bad i House of Cards. W serialach poszukuje wyrazistych bohaterów.
 • Avatar of Weronika Żółtowska

  Weronika Żółtowska

  Liczba postów: 15
  Domatorka, kociara, miłośniczka zielonej herbaty, mól książkowy. Zawsze nosi przy sobie sweter, notes i coś słodkiego. W serialach poszukuje ludzkich emocji i historii z życia wziętych. Gdy nikt nie patrzy, ogląda kreskówki.
 • Avatar of Izabela Pięta

  Izabela Pięta

  Liczba postów: 15
  Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która na magisterce postanowiła zagłębić się w tajniki szeroko rozumianego Internetu. Aktualnie studiuje Zarządzanie: e-commerce i analityka internetowa. Czas wolny spędzam na świeżym powietrzu, czytając książki lub oglądając seriale. Gustuję w kryminałach oraz w reportażach i poezji. Na serialowym dzielę się swoimi przemyśleniami i uwagami oraz rozwijam swoje umiejętności pisarskie.
 • Avatar of Angelika Gałek

  Angelika Gałek

  Liczba postów: 15
 • Avatar of Jagoda Smaglińska

  Jagoda Smaglińska

  Liczba postów: 14
 • Avatar photo

  Joanna Kowalska

  Liczba postów: 14
  Fanka i pasjonatka kinematografii, wielbicielka muzyki oraz serialowa łowczyni. Najbardziej przemawiają do niej tematyki kryminalne, psychologiczne, socjologiczne i fantastyczne. Na co dzień obcująca z literaturą i tekstem studentka, dla której zarówno wielki, jak i mały ekran, to nie tylko źródło rozrywki, ale przede wszystkim kopalnia wiedzy i inspiracji.
 • Avatar photo

  Ania Walter

  Liczba postów: 14
  Uwielbia wszystko, co animowane. Poza oglądaniem seriali lubi o nich rozmawiać. Amatorka sensownych i mniej istotnych tworów artystycznych.
 • Avatar of Karolina Obajtek

  Karolina Obajtek

  Liczba postów: 14
  Na zabój zakochana w kotach, administracji, jedzeniu i social mediach, w których głosi ekologiczne idee. Seriale ogląda na odstresowanie, ale nie pogardzi ambitnymi produkcjami. Uważa, że popularne serie doskonale oddają nastroje społeczne i dzięki nim jak w soczewce można podglądać życie ludzi. Mentalnie jeszcze jest nastolatką oraz dzieckiem lat 90. i z sentymentem odnawia niegdyś oglądane produkcje.
 • Avatar photo

  Karolina Tryniszewska

  Liczba postów: 14
  Uwielbia seriale, a zwłaszcza starsze telenowele. Mogłaby o nich pisać i rozmawiać godzinami. Obejrzała jak dotad wszystkie filmy i seriale ulubioną aktorką, Jennifer Aniston.
 • Avatar photo

  Kuba Świeściak

  Liczba postów: 13
  Jeden z nielicznych, któremu nie krwawią oczy podczas oglądania spotkań piłkarskiej ekstraklasy. Czas wolny przeważnie przeznacza na studia, gry komputerowe i seriale.
 • Avatar photo

  Paulina Poproch

  Liczba postów: 13
  Jestem Gordonem Ramsayem serialowego zaplecza - albo coś kocham, albo nienawidzę. Mimo że na studiach moim atrybutem jest kalkulator, w wolnych chwilach uwielbiam bawić się w krytyka i analizować działania i motywy postępowań ulubionych serialowych postaci. Moje duchowe zwierzę to Sheldon Cooper.
 • Avatar of Agata Krasoń

  Agata Krasoń

  Liczba postów: 13
  Studentka psychologii, miłośniczka podróży i entuzjastka seriali. Umiejętności szczególne? Oglądanie całego sezonu wyczekiwanego serialu w jedną noc.
 • Avatar photo

  Alicja Górska

  Liczba postów: 12
  Amatorka wszelakich tekstów kultury – od kina klasy B do perełek z Sundance, od młodzieżowego fantasy do southern gothic czy Prousta. Zaczynam dziesięć seriali jednocześnie, a później płaczę, bo chciałabym oglądać je wszystkie. Wiecznie zabiegana i w niedoczasie próbuję połączyć ambicję obrony doktoratu z uzależnieniem od srebrnego ekranu i kompulsywnym pisaniem powieści z gatunku tych niepoważnych.
 • Avatar photo

  Dorota Gola

  Liczba postów: 12
  Miłośniczka literatury i kina. W wolnych chwilach uwielbia oglądać seriale, a w szczególności robić maratony całych sezonów.
 • Avatar photo

  Paulina Pawłowska

  Liczba postów: 11
 • Avatar photo

  Julia Osowska

  Liczba postów: 11
  Szalona wielbicielka wszystkiego co na ekranie (oczywiście w niewielkich granicach rozsądku). Jeżeli Lucyfer zaproponował by jej zejście do piekieł z pewnością by się zgodziła. Nie ukrywa także, że fajną sprawą byłoby przejść się z Elą po Buckingham Palace, albo zaszaleć z Fifi na jakiejś imprezce, bo widać, ze gościu wie co to dobra zabawa. Nie odmawia także jedynego w swoim rodzaju Netflixowego kina hiszpańskiego, dla którego dała by się pokroić. Marzy usiąść kiedyś na kanapie w Central Perk, koło niezastąpionych jej zdaniem Przyjaciół.
 • Avatar of Magdalena Marcinków

  Magdalena Marcinków

  Liczba postów: 10
  Filolożka, poliglotka, nauczycielka języków i copywriterka / content writerka. Świadoma optymistka, joginka, pasjonatka mediów społecznościowych. Pozytywnie zakręcona.
 • Avatar photo

  Konrad Midura

  Liczba postów: 10
 • Avatar of Sara Leszkiewicz

  Sara Leszkiewicz

  Liczba postów: 10
 • Avatar photo

  Piotr Fidala

  Liczba postów: 9
 • Avatar of Kasia Ratuszna

  Kasia Ratuszna

  Liczba postów: 9
 • Avatar of Agnieszka Andrzejewska

  Agnieszka Andrzejewska

  Liczba postów: 9
  Amatorka fantastyki, seriali i dobrych ścieżek dźwiękowych. Według niej szczęście liczy się w kotach i w wejściówkach na konwenty. Miłośniczka prozy George'a R. R. Martina, wdzięków Kita Haringtona i etosu Eddarda Starka. Nadal czeka na swój list z Hogwartu. Kocha planszówki i quizy.
 • Avatar of Wojtek Stasiak

  Wojtek Stasiak

  Liczba postów: 8
 • Avatar of Sandra Kobuszewska

  Sandra Kobuszewska

  Liczba postów: 8
  Absolutna serialoholiczka, lubiąca sięgać zarówno po stare jak i nowe tytuły. Gdyby nie fakt, że Donna jest niezastąpiona, Harvey Specter miałby już zapewne nową asystentkę. Dogadałaby się z samą Blair Waldorf, jednak na kawę chętniej wpadłaby do Central Perk lub jadłodajni Luke'a. Obejrzenie całego sezonu w dwa dni to dla niej żaden problem. Swoim uzależnieniem zaraża wszystkich dookoła, z własną mamą na czele!
 • Avatar of Anna Pikiel

  Anna Pikiel

  Liczba postów: 7
 • Avatar photo

  Grzegorz Sobczak

  Liczba postów: 7
  Miłośnik szklanego oraz srebrnego ekranu - zakochany w Melrose Place 😉
 • Avatar of Marta Kucharska

  Marta Kucharska

  Liczba postów: 7
  Jestem antropolożką kulturową z wykształcenia i chyba mogę się nazwać dziennikarką z zamiłowania. Krytykuję od kołyski, a w pewnym momencie życia postanowiłam zacząć przelewać swoje opinie na papier, czy raczej klawiaturę. Uwielbiam książki, gry i filmy, a odkąd odkryłam Netflixa także seriale. I tak, też nie wiem jak udaje mi się znajdować czas na wszystko. Pogańska dusza, feministka i matka puchatej kociej dwójki.
 • Avatar photo

  Karolina Malas

  Liczba postów: 7
 • Avatar of Kamila Baran

  Kamila Baran

  Liczba postów: 5
 • Avatar photo

  Karolina Chara

  Liczba postów: 5
  Ogląda seriale odkąd nauczyła się samodzielnie obsługiwać komputer. Według niej interesujący serial jest mroczny, brudny, tajemniczy i można odnaleźć w nim drugie, trzecie i czwarte dno. Uwielbia postacie z zaburzeniami psychicznymi, nie pogardzi małą domieszką zjawisk nadprzyrodzonych, a wszelkiej maści dramaty i krwawe kryminały to jej żywioł.
 • Avatar of Aleksandra Mikoś

  Aleksandra Mikoś

  Liczba postów: 2
 • Avatar of Aleksandra Garwyłkowicz

  Aleksandra Garwyłkowicz

  Liczba postów: 2
 • Avatar of Ania Radwan

  Ania Radwan

  Liczba postów: 2
 • Avatar photo

  Justyna Macugowska

  Liczba postów: 3975
  Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.
 • Avatar of Michał Ostiak

  Michał Ostiak

  Liczba postów: 210
  Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.
 • Avatar photo

  Marcelina Kulig

  Liczba postów: 192
  Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.
 • Avatar photo

  Magdalena Bród

  Liczba postów: 153
  Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.
 • Avatar photo

  Patryk Augustowski

  Liczba postów: 83
  Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.
 • Avatar of Materiał zewnętrzny

  Materiał zewnętrzny

  Liczba postów: 53
 • Avatar of Redakcja

  Redakcja

  Liczba postów: 49
 • Adrianna Michno

  Adrianna Michno

  Liczba postów: 47
  Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.
 • Avatar photo

  Ula Zywer

  Liczba postów: 45
  Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.
 • Avatar of Agata Popis

  Agata Popis

  Liczba postów: 44
 • Avatar of Dominik Smyk

  Dominik Smyk

  Liczba postów: 43
 • Avatar photo

  Justyna Zienkiewicz

  Liczba postów: 30
  Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.
 • Avatar of Krzysztof Olszamowski

  Krzysztof Olszamowski

  Liczba postów: 29
  Zapalony amator Sci-Fi, zwłaszcza cyberpunku i space oper. Kiedy nie przebywa w odległej galaktyce, najchętniej pochłania wszelkiej maści kryminały i produkcje kostiumowe. Uważa, że mocna kawa i aromatyczna herbata to nie tylko najlepszy dodatek do oglądania, ale i nieodłączny element życia.
 • Avatar photo

  Julia Jaworska

  Liczba postów: 28
  Cześć! Jestem studentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, która kocha się w kinie i teatrze. Uwielbiam sięgać po stare tytuły i przenosić się w czasie. Gdyby tylko agent Cooper istniał naprawdę, bez wątpienia zostałby moim mistrzem.
 • Avatar photo

  Marta Postulka

  Liczba postów: 27
  Miłośniczka jedzenia wszelkiego, oprócz wątróbki. Czasami potyka sie o własne nogi. Roztrzepana. Zakochana w Poradach różowej brygady. Próbuje rzucić Chirurgów od 4 lat, ale nie potrafi.
 • Avatar photo

  Piotr Markiewicz

  Liczba postów: 22
  Nerd, geek i pedagog w jednym. Dziecko lat 90. Kocha Tolkiena, Warcrafta, RPG i fantastykę. Wewnętrznie czuje się elfem.
 • Avatar of Klaudia

  Klaudia

  Liczba postów: 20
 • Avatar of Aleksandra Szczepaniak

  Aleksandra Szczepaniak

  Liczba postów: 18
 • Avatar of Ola Woźniak

  Ola Woźniak

  Liczba postów: 18
  Hybryda Ally McBeal i Xeny. Nie ma prawa jazdy, bo, jak twierdzi, tylko Sokół Millennium wart jest wielu godzin mordęgi na placu manewrowym. Dobrego mema i szczeniaczki wyczuwa na kilometr.
 • Avatar photo

  Kamil Siegień

  Liczba postów: 18
  Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.
 • Avatar photo

  Hanna Chorążykiewicz

  Liczba postów: 17
  Gdybym była postacią z serialu, to uosabiałabym Monicę Geller i to nie tylko ze względu na fakt uwielbienia do Friendsów, ale też dlatego, że jestem zaciekłą perfekcjonistką tak samo jak ona. W wolnych chwilach pochłaniam wielosezonowe seriale, których ukończenie porównałabym do rozstania z ukochaną osobą i wielkiej życiowej pustki.
 • Avatar photo

  Klaudia Kołodziejczyk

  Liczba postów: 16
  Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.
 • Avatar photo

  Weronika Baka

  Liczba postów: 16
  Zakochana w kinie dokumentalnym i niezależnym. Lubi seriale skandynawskie, kryminalne i dramaty. Fanka Gry o Tron, Breaking Bad i House of Cards. W serialach poszukuje wyrazistych bohaterów.
 • Avatar of Weronika Żółtowska

  Weronika Żółtowska

  Liczba postów: 15
  Domatorka, kociara, miłośniczka zielonej herbaty, mól książkowy. Zawsze nosi przy sobie sweter, notes i coś słodkiego. W serialach poszukuje ludzkich emocji i historii z życia wziętych. Gdy nikt nie patrzy, ogląda kreskówki.
 • Avatar of Linda Sternal

  Linda Sternal

  Liczba postów: 15
 • Avatar of Izabela Pięta

  Izabela Pięta

  Liczba postów: 15
  Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która na magisterce postanowiła zagłębić się w tajniki szeroko rozumianego Internetu. Aktualnie studiuje Zarządzanie: e-commerce i analityka internetowa. Czas wolny spędzam na świeżym powietrzu, czytając książki lub oglądając seriale. Gustuję w kryminałach oraz w reportażach i poezji. Na serialowym dzielę się swoimi przemyśleniami i uwagami oraz rozwijam swoje umiejętności pisarskie.
 • Avatar of Angelika Gałek

  Angelika Gałek

  Liczba postów: 15
 • Avatar photo

  Karolina Tryniszewska

  Liczba postów: 14
  Uwielbia seriale, a zwłaszcza starsze telenowele. Mogłaby o nich pisać i rozmawiać godzinami. Obejrzała jak dotad wszystkie filmy i seriale ulubioną aktorką, Jennifer Aniston.
 • Avatar photo

  Ania Walter

  Liczba postów: 14
  Uwielbia wszystko, co animowane. Poza oglądaniem seriali lubi o nich rozmawiać. Amatorka sensownych i mniej istotnych tworów artystycznych.
 • Avatar photo

  Joanna Kowalska

  Liczba postów: 14
  Fanka i pasjonatka kinematografii, wielbicielka muzyki oraz serialowa łowczyni. Najbardziej przemawiają do niej tematyki kryminalne, psychologiczne, socjologiczne i fantastyczne. Na co dzień obcująca z literaturą i tekstem studentka, dla której zarówno wielki, jak i mały ekran, to nie tylko źródło rozrywki, ale przede wszystkim kopalnia wiedzy i inspiracji.
 • Avatar of Jagoda Smaglińska

  Jagoda Smaglińska

  Liczba postów: 14
 • Avatar of Karolina Obajtek

  Karolina Obajtek

  Liczba postów: 14
  Na zabój zakochana w kotach, administracji, jedzeniu i social mediach, w których głosi ekologiczne idee. Seriale ogląda na odstresowanie, ale nie pogardzi ambitnymi produkcjami. Uważa, że popularne serie doskonale oddają nastroje społeczne i dzięki nim jak w soczewce można podglądać życie ludzi. Mentalnie jeszcze jest nastolatką oraz dzieckiem lat 90. i z sentymentem odnawia niegdyś oglądane produkcje.
 • Avatar photo

  Kuba Świeściak

  Liczba postów: 13
  Jeden z nielicznych, któremu nie krwawią oczy podczas oglądania spotkań piłkarskiej ekstraklasy. Czas wolny przeważnie przeznacza na studia, gry komputerowe i seriale.
 • Avatar photo

  Paulina Poproch

  Liczba postów: 13
  Jestem Gordonem Ramsayem serialowego zaplecza - albo coś kocham, albo nienawidzę. Mimo że na studiach moim atrybutem jest kalkulator, w wolnych chwilach uwielbiam bawić się w krytyka i analizować działania i motywy postępowań ulubionych serialowych postaci. Moje duchowe zwierzę to Sheldon Cooper.
 • Avatar of Agata Krasoń

  Agata Krasoń

  Liczba postów: 13
  Studentka psychologii, miłośniczka podróży i entuzjastka seriali. Umiejętności szczególne? Oglądanie całego sezonu wyczekiwanego serialu w jedną noc.
 • Avatar photo

  Dorota Gola

  Liczba postów: 12
  Miłośniczka literatury i kina. W wolnych chwilach uwielbia oglądać seriale, a w szczególności robić maratony całych sezonów.
 • Avatar photo

  Alicja Górska

  Liczba postów: 12
  Amatorka wszelakich tekstów kultury – od kina klasy B do perełek z Sundance, od młodzieżowego fantasy do southern gothic czy Prousta. Zaczynam dziesięć seriali jednocześnie, a później płaczę, bo chciałabym oglądać je wszystkie. Wiecznie zabiegana i w niedoczasie próbuję połączyć ambicję obrony doktoratu z uzależnieniem od srebrnego ekranu i kompulsywnym pisaniem powieści z gatunku tych niepoważnych.
 • Avatar photo

  Julia Osowska

  Liczba postów: 11
  Szalona wielbicielka wszystkiego co na ekranie (oczywiście w niewielkich granicach rozsądku). Jeżeli Lucyfer zaproponował by jej zejście do piekieł z pewnością by się zgodziła. Nie ukrywa także, że fajną sprawą byłoby przejść się z Elą po Buckingham Palace, albo zaszaleć z Fifi na jakiejś imprezce, bo widać, ze gościu wie co to dobra zabawa. Nie odmawia także jedynego w swoim rodzaju Netflixowego kina hiszpańskiego, dla którego dała by się pokroić. Marzy usiąść kiedyś na kanapie w Central Perk, koło niezastąpionych jej zdaniem Przyjaciół.
 • Avatar photo

  Paulina Pawłowska

  Liczba postów: 11
 • Avatar photo

  Konrad Midura

  Liczba postów: 10
 • Avatar of Sara Leszkiewicz

  Sara Leszkiewicz

  Liczba postów: 10
 • Avatar of Magdalena Marcinków

  Magdalena Marcinków

  Liczba postów: 10
  Filolożka, poliglotka, nauczycielka języków i copywriterka / content writerka. Świadoma optymistka, joginka, pasjonatka mediów społecznościowych. Pozytywnie zakręcona.
 • Avatar of Agnieszka Andrzejewska

  Agnieszka Andrzejewska

  Liczba postów: 9
  Amatorka fantastyki, seriali i dobrych ścieżek dźwiękowych. Według niej szczęście liczy się w kotach i w wejściówkach na konwenty. Miłośniczka prozy George'a R. R. Martina, wdzięków Kita Haringtona i etosu Eddarda Starka. Nadal czeka na swój list z Hogwartu. Kocha planszówki i quizy.
 • Avatar of Kasia Ratuszna

  Kasia Ratuszna

  Liczba postów: 9
 • Avatar photo

  Piotr Fidala

  Liczba postów: 9
 • Avatar of Wojtek Stasiak

  Wojtek Stasiak

  Liczba postów: 8
 • Avatar of Sandra Kobuszewska

  Sandra Kobuszewska

  Liczba postów: 8
  Absolutna serialoholiczka, lubiąca sięgać zarówno po stare jak i nowe tytuły. Gdyby nie fakt, że Donna jest niezastąpiona, Harvey Specter miałby już zapewne nową asystentkę. Dogadałaby się z samą Blair Waldorf, jednak na kawę chętniej wpadłaby do Central Perk lub jadłodajni Luke'a. Obejrzenie całego sezonu w dwa dni to dla niej żaden problem. Swoim uzależnieniem zaraża wszystkich dookoła, z własną mamą na czele!
 • Avatar photo

  Grzegorz Sobczak

  Liczba postów: 7
  Miłośnik szklanego oraz srebrnego ekranu - zakochany w Melrose Place 😉
 • Avatar of Marta Kucharska

  Marta Kucharska

  Liczba postów: 7
  Jestem antropolożką kulturową z wykształcenia i chyba mogę się nazwać dziennikarką z zamiłowania. Krytykuję od kołyski, a w pewnym momencie życia postanowiłam zacząć przelewać swoje opinie na papier, czy raczej klawiaturę. Uwielbiam książki, gry i filmy, a odkąd odkryłam Netflixa także seriale. I tak, też nie wiem jak udaje mi się znajdować czas na wszystko. Pogańska dusza, feministka i matka puchatej kociej dwójki.
 • Avatar of Anna Pikiel

  Anna Pikiel

  Liczba postów: 7
 • Avatar photo

  Karolina Malas

  Liczba postów: 7
 • Avatar photo

  Karolina Chara

  Liczba postów: 5
  Ogląda seriale odkąd nauczyła się samodzielnie obsługiwać komputer. Według niej interesujący serial jest mroczny, brudny, tajemniczy i można odnaleźć w nim drugie, trzecie i czwarte dno. Uwielbia postacie z zaburzeniami psychicznymi, nie pogardzi małą domieszką zjawisk nadprzyrodzonych, a wszelkiej maści dramaty i krwawe kryminały to jej żywioł.
 • Avatar of Kamila Baran

  Kamila Baran

  Liczba postów: 5
 • Avatar of Ania Radwan

  Ania Radwan

  Liczba postów: 2
 • Avatar of Marcin Panuś

  Marcin Panuś

  Liczba postów: 2
 • Avatar of Aleksandra Mikoś

  Aleksandra Mikoś

  Liczba postów: 2
 • Avatar of Aleksandra Garwyłkowicz

  Aleksandra Garwyłkowicz

  Liczba postów: 2