Współpraca

Dla reklamodawców

Artykuły sponsorowane

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z różnymi markami. Proponujemy kontekstowe artykuły związane z serialem i Państwa produktem (na przykład – tekst o “Najlepszych serialowych psach” może promować karmę dla zwierząt” lub akcesoria, Tekst o “Najpopularniejszych potrawach” może promować sprzęt AGD, zastawę stołową czy akcesoria kuchenne lub jedzenie.

Wszystko dokładnie przemyślane po to, by zyskać obopólną korzyść.

Reklama display

Proponujemy emisję bannerów w różnych miejscach serwisu (w treści, w nagłówku strony, w nagłówku wpisów, w panelu bocznym – wszystko do ustalenia, jesteśmy elastyczni).

Kompleksowa współpraca

Możemy również zaproponować współpracę kompleksową, na wyłączność. Napisz do nas po szczegóły.

 

Praktyki / Staże

Bez względu na to, czy szukasz praktyk studenckich czy ciekawego stażu, zapraszamy Cię do współpracy. W naszej redakcji będziesz:

  • zajmować się tworzeniem treści – rankingów, recenzji seriali, ciekawych zestawień, własnych przemyśleń (publikacji),
  • rozkręcać dyskusje i prowadzić nasze social media (Facebook, ew. Twitter czy Instagram),
  • pilnować, żeby nie uciekły nam żadne nowinki ze świata seriali i gwiazd.

Zobaczysz, jak wygląda codzienna praca w redakcji, a także w agencji – poznasz sposób działania, dowiesz się, jak to wszystko działa. 

A po zakończonym stażu lub praktyce, w pełni udokumentujemy Twój pobyt u nas (wszelkie zaświadczenia dla uczelni, dzienniki praktyk itp.).

Najlepszym proponujemy stałą współpracę.

Dla redaktorów

Lubisz pisać? Jesteś serialowym freakiem i maniakiem, tak samo jak my? Masz ochotę napisać artykuł, który opublikujemy na łamach Serialowego?

Skontaktuj się z nami 🙂 A na pewno dojdzie do owocnej współpracy.

Szukamy osób, które będą pisać dłuższe teksty (najlepszą na świecie newsmenkę już mamy) – recenzje seriali, rankingi czy publikacje.

Ogólnie jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju treści, nawet te najbardziej wymagające.

Ze swojej strony zapewniamy szkolenia z obsługi WordPressa czy dobrego pisania pod SEO, bo przecież dobra treść bonusuje przez lata.

Kontakt

12 + 7 =