Fargo to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez 26 Keys Productions, The Littlefield Company, FX Productions oraz MGM Television. Pomysłodawcą serialu jest Noah Hawley, który napisał scenariusz. 

Serial nawiązuje do filmu o tym samym tytule z 1996, którego scenariusz napisali bracia Joel i Ethan Coen. Aktualnie opublikowano 30 odcinków, które podzielono na 3 serie. Wszystkie epizody dostępne są na platformie streamingowej HBO GO. Serial emituje także stacja telewizyjna FX.

Pierwszy sezon, który okazał się prawdziwym hitem, opowiada historię Lestera Nygaarda. Agent ubezpieczeniowy w miasteczku w Minnesocie wiedzie spokojne życie. Harmonię i spokój zakłóca jednak przybycie tajemniczego Lorne’a Malvo. Od tego momentu egzystencja Lestera znacząco się zmieniła. Zmieniła się na gorsze. 

W drugim sezonie przenosimy się do Luverny. Jest rok 1979. W barze mlecznym dochodzi do strzelaniny. Giną w niej trzy osoby. Nieznany jest motyw i kryjówka sprawcy, który dopuścił się tragicznego w skutkach czynu.

Trzecia część serialu Fargo opowiada losy braci Emmita i Raya. Rodzeństwo po śmierci ojca zmuszone było do podzielenia się spadkiem. Wówczas Emmit zdecydował się oszukać brata, który ma dość upokorzeń ze strony rodziny i decyduje się na kradzież drogocennego znaczka. Losy skłóconych braci szybko zapętlają się z życiem funkcjonariuszki policji, która bardzo brutalnie zderza się ze zbrodnią mocno wpływającą na jej życie prywatne.