Premiery i kontynuacje w czerwcu na kanałach HBO!

}

Data: 30 maja 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Również HBO dla swoich widzów przygotowało parę nowości na letnie wieczory. W czerwcu odbędą się trzy premiery. Nie zabraknie również licznych kontynuacji. Zapraszamy do zapoznania się z serialami jakie stacja HBO i HBO3 przygotowała dla nas na nadchodzący miesiąc.

Premierowo:

A Black Lady Sketch Show – drugi sezon składającego się ze skeczów serialu komediowego produkcji HBO, który w oryginalny sposób opowiada o perypetiach kilku kobiet (premiera pierwszego odcinka 2 czerwca, kolejne w piątki, HBO).

Rodzice – drugi sezon brytyjskiego serialu komediowego przedstawiającego perypetie dwojga rodziców małych dzieci, których codzienność często daleka jest od ideału (premiera pierwszego odcinka 7 czerwca, kolejne w poniedziałki, HBO).

Wytępić całe to bydło – czteroczęściowy serial dokumentalny HBO to podróż w czasie, odsłaniająca mroczne karty w dziejach ludzkości. Dekonstruuje sposoby tworzenia i tuszowania historii, skupiając się na aktach wyzysku i ludobójstwa, które stały za kolonializmem (premiera pierwszego odcinka 8 czerwca, kolejne we wtorki, HBO).

Kontynuacje i finałowe odcinki:

Fargo – czwarty sezon serialu opowiada o dwóch przestępczych rodzinach, które zawarły niestabilny rozejm i aby go umocnić, głowy obu rodów wymieniły się swoimi synami (kontynuacja, HBO3).

Wampiry: Dziedzictwo – trzeci sezon serialu o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Produkcja jest kontynuacją takich hitów jak pt. Pamiętniki wampirów oraz The Originals (kontynuacja, HBO3).

Axios – czwarty sezon serialu dokumentalnego HBO oraz pochodzącej ze świata nowych mediów firmy Axios, który pomaga widzom lepiej zrozumieć trendy kształtujące współczesną Amerykę i świat (kontynuacja, HBO).

Wojownik – drugi sezon nakręconego w realistycznej konwencji serialu kryminalnego Cinemax, którego wartka akcja toczy się pod koniec XIX wieku, w dobie wojen chińskich gangów w dzielnicy Chinatown w San Francisco (kontynuacja, HBO3).

Mayans M.C. – kontynuacja nagradzanego serialu Synowie Anarchii. Po wyjściu z więzienia EZ Reyes dołącza do meksykańskiego gangu motocyklowego Mayans M.C. (kontynuacja, HBO3).

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do Breaking Bad - TOP 7

Terapia – czwarty sezon nagrodzonego Złotym Globem i dwoma nagrodami Emmy serialu HBO; we wznowionej po latach produkcji w roli terapeutki tym razem występuje zdobywczyni Emmy Uzo Aduba (kontynuacja, HBO).

Batwoman – drugi sezon serialu przygodowego, którego bohaterka, aby uratować Gotham przed chaosem, przyjmuje na siebie rolę Batwoman (kontynuacja, HBO3).

Opowieść podręcznej – czwarty sezon serialu opowiadającego o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową (kontynuacja HBO).

Młody Sheldon – czwarty sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu (kontynuacja, HBO3).

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem – ósmy sezon pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver (kontynuacja, HBO3).

My, dzieci z dworca ZOO – historia sześciorga nastolatków, którzy szukając swojego miejsca w świecie, intensywnie żyją w samym środku Berlina. Na podstawie kultowej książki będącej zapisem wydarzeń z życia Christiane F. (premiera finałowego odcinka 1 czerwca, HBO).

Źródło: informacja prasowa za HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.