w

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [27.12.2017]

wielkie kłamstewka
Źródło: hbo.com

Po świętach wracamy z kolejną porcją serialowych newsów. W dzisiejszym przeglądzie opowiemy o powrotach, kontynuacjach serii i kontrowersjach związanych z nominacjami do Złotych Globów.

Wielki powrót „The Office

Jak poinformował serwis TVLine, stacja NBC pracuje nad nowymi odcinkami komediowego przeboju. Ostatni epizod wyemitowano w 2013 roku. W nowym „The Office” pojawią się zarówno dawni ulubieńcy publiczności, jak i nowi bohaterowie. Niestety w serialu nie zobaczymy już znakomitego Steve’a Carella, który w trakcie 7 sezonów wcielał się w postać managera regionalnego, Michaela Scotta. Aktor nie planuje powrotu na plan.

2 sezon „Dark” pojawi się na Netfliksie

Fanów zagmatwanej historii o podróżach w czasie i skomplikowanych relacjach rodzinnych ucieszy wiadomość o realizacji kolejnego sezonu „Dark”. Pierwszy niemiecki serial dostępny na platformie Netflix należy do najchętniej oglądanych nieanglojęzycznych produkcji. Twórcami serii są Baran bo Odar i Jantje Friese.

Kolejny sezon „Wielkich kłamstewek” i kontrowersje wokół Złotych Globów

HBO potwierdziło start prac nad powrotem zamkniętego serialu limitowanego. Produkcja ma  kontynuować wcześniej poruszone wątki, nie zmieni się jej obsada ani bohaterowie. Z tych powodów Amerykańska Gildia Producentów zakwestionowała status „Wielkich kłamstewek” i zmieniła kategorię nominacji do Złotych Globów. Oznacza to, że dzieło Davida E. Kelley’a i Jeana-Marca Vallée będzie walczyć o statuetki nie jako serial limitowany, ale jako tradycyjna produkcja epizodyczna. Trudno przewidzieć, czy decyzja Gildii zmniejszy szanse „Wielkich kłamstewek” na wygraną. Dowiemy się tego 8 stycznia 2018, w dniu ogłoszenia wyników głosowania.

Powstaje serial o aferze Watergate

George Clooney i Matt Charman pracują nad 8-odcinkową opowieścią o głośnym skandalu, który rozpętał się w latach 70. wokół prezydenta USA Richarda Nixona. Każdy epizod ma przedstawiać historię z punktu widzenia kolejnych osób zmieszanych w aferę. Twórcy zapowiadają, że na kształt ich projektu wpłynął słynny „Rashomon” Akiry Kurosawy z jego mozaikową konstrukcją. Serial pojawi się na Netfliksie. Za produkcję odpowiadać będzie studio Sonar Entertainment oraz firma Smokehouse Pictures.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

świąteczne odcinki

Świąteczne odcinki seriali – top 5

pose

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [29.12.2017]