pixel

Przeczytano:

wielkie kłamstewka

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [27.12.2017]

27 12 2017 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Marcelina Kulig

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Po świętach wracamy z kolejną porcją serialowych newsów. W dzisiejszym przeglądzie opowiemy o powrotach, kontynuacjach serii i kontrowersjach związanych z nominacjami do Złotych Globów.

Wielki powrót „The Office

Jak poinformował serwis TVLine, stacja NBC pracuje nad nowymi odcinkami komediowego przeboju. Ostatni epizod wyemitowano w 2013 roku. W nowym „The Office” pojawią się zarówno dawni ulubieńcy publiczności, jak i nowi bohaterowie. Niestety w serialu nie zobaczymy już znakomitego Steve’a Carella, który w trakcie 7 sezonów wcielał się w postać managera regionalnego, Michaela Scotta. Aktor nie planuje powrotu na plan.

2 sezon „Dark” pojawi się na Netfliksie

Fanów zagmatwanej historii o podróżach w czasie i skomplikowanych relacjach rodzinnych ucieszy wiadomość o realizacji kolejnego sezonu „Dark”. Pierwszy niemiecki serial dostępny na platformie Netflix należy do najchętniej oglądanych nieanglojęzycznych produkcji. Twórcami serii są Baran bo Odar i Jantje Friese.

Kolejny sezon „Wielkich kłamstewek” i kontrowersje wokół Złotych Globów

HBO potwierdziło start prac nad powrotem zamkniętego serialu limitowanego. Produkcja ma  kontynuować wcześniej poruszone wątki, nie zmieni się jej obsada ani bohaterowie. Z tych powodów Amerykańska Gildia Producentów zakwestionowała status „Wielkich kłamstewek” i zmieniła kategorię nominacji do Złotych Globów. Oznacza to, że dzieło Davida E. Kelley’a i Jeana-Marca Vallée będzie walczyć o statuetki nie jako serial limitowany, ale jako tradycyjna produkcja epizodyczna. Trudno przewidzieć, czy decyzja Gildii zmniejszy szanse „Wielkich kłamstewek” na wygraną. Dowiemy się tego 8 stycznia 2018, w dniu ogłoszenia wyników głosowania.

Powstaje serial o aferze Watergate

George Clooney i Matt Charman pracują nad 8-odcinkową opowieścią o głośnym skandalu, który rozpętał się w latach 70. wokół prezydenta USA Richarda Nixona. Każdy epizod ma przedstawiać historię z punktu widzenia kolejnych osób zmieszanych w aferę. Twórcy zapowiadają, że na kształt ich projektu wpłynął słynny „Rashomon” Akiry Kurosawy z jego mozaikową konstrukcją. Serial pojawi się na Netfliksie. Za produkcję odpowiadać będzie studio Sonar Entertainment oraz firma Smokehouse Pictures.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również