Serialowa prasówka do drugiego śniadania [20.12.2017]

20 grudnia 2017 | Newsy

j

Dziś kilka interesujących newsów zza oceanu. Będzie o nowym sezonie Van Helsing, o nowych osobach w obsadach Homeland czy One day at a Time oraz o powrocie This is Us

 This is US [dużo fotek]

Po końcoworocznych odcinkach dla każdego z osobna – Kate, Randalla i Kevina, serial wraca 9 stycznia z całą ekipią. Pearsonowie pojawiają się wspólnie przy niespodziewanych okolicznościach. W międzyczasie, relacje między Rebbecą a Jackiem wydają się być bardzo ciepłe i wszystko wygląda bardzo dobrze. Jack proponuje nawet wakacje.

Źrodło zdjęć: http://tvline.com/gallery/this-is-us-season-2-photos/

Homeland

Do 7 sezonu Homeland dołączy James D’Arcy. Będzie grał Agenta, z którym łączy go wspólna przeszłość z Carrie Matheson.

Aktor będzie grał byłego agenta tajnych służb.

Sezon powraca jednak dopiero 11 lutego.

Van Helsing

Van Helsing powraca z trzecim sezonem, zamówionym przez telewizję Syfy. W lutym rozpoczną się zdjęcia. Sezon został zamówiony jeszcze zanim skończyła się emisja drugiej serii. 13 sezon będzie zawierał 13 odcinków.

Twórcy już teraz mówią, że ten sezon będzie pełny niespodzianek i fantastycznych przygód.

One Day at a Time

Też nie możecie się doczekać drugiego sezonu? 🙂 Ja też! Do obsady w drugiej serii dołączy nowa postać – obiekt westchnień Penelope. Nie będzie to jednak nowy facet w jej życiu. Służyli z Maksem, bo tak będzie miał na imię, w Kabulu.

Drugi sezon już 26 stycznia na Netfliksie.

ZOBACZ TEŻ  Sky Rojo – poznaj obsadę nowego serialu twórców Domu z papieru

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!