”Wonder Man” – aktor do tytułowej roli został wybrany!

}

Data: 1 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

MCU pracuje nad kolejnym serialem o komiksowym superbohaterze. Tym razem uniwersum to powiększy się o niejakiego Wonder Mana. Wcieli się w niego Yahya Abdul-Mateen II, który prowadzi właśnie końcowe rozmowy na ten temat.

Aktora tego kojarzyć możecie z Watchmena. Twórcy serialu Wonder Man to Destin Daniel Cretton będący producentem i reżyserem co najmniej jednego odcinka oraz Andrew Guest pełniący funkcję scenarzysty.

Wonder Man w komiksach początkowo był antagonistą walczącym z Avengersami. Potem przemienił się w bohatera i dołączył do nich. Poza ratowanie świata Simon Williams aka Wonder Man był aktorem i kaskaderem czym zasłużył sobie na sławę i miano celebryty. Jego moce to zwiększona siła, szybkość, niezwykła wytrzymałość, refleks i zwinność.

Jak na razie nie wiadomo jak w serialu Marvel zdecyduje się przedstawić nam tego bohatera. Wszelkie fabularne szczegóły trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że w serialu wystąpi Trevor Slattery, który powtórzyć ma swoją rolę z Iron Mana 3, gdzie wcielił się w fałszywego superzłoczyńcę Mandarina.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Jeszcze nigdy... - pierwsza zapowiedź 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.