HBO podało datę premiery ”The Last of Us”

}

Data: 2 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Premiera The Last of Us, serialu będącego adaptacją popularnej survivalowej gry odbędzie się wcześniej niż z pewnością większość z nas się spodziewała. Do tego post-apokaliptycznego świata trafimy już w styczniu przyszłego roku.

Dokładna data premiery The Last of Us to 15 stycznia 2023 roku. Polska premiera oczywiście dzień później tj. 16 stycznia 2023 roku. Serial składać ma się z dziewięciu odcinków. Wraz z ogłoszeniem daty w sieci pojawił się pierwszy plakat promujący produkcję. Oto on:

796b8df9 7e8e 6298 cd77 19e9ea3ca537

Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

W serialu wystąpią: Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie, Gabriel Luna jako Tommy, Anna Torv jako Tess, Nico Parker jako Sarah, Murray Bartlett jako Frank, Nick Offerman jako Bill, Storm Reid jako Riley, Merle Dandridge jako Marlene, Jeffrey Pierce jako Perry, Lamar Johnson jako Henry, Keivonn Woodard jako Sam, Graham Greene jako Marlon, Elaine Miles jako Florence, a także Ashley Johnson oraz Troy Baker.

Serial HBO Original The Last of Us oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo The Last of Us, opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation, został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Serial jest koprodukcją z Sony Pictures Television.

Źródło: informacja prasowa za HBO i HBO Max

ZOBACZ TEŻ  Clarice - 2. sezon trafi na Paramount+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.