Cristin Milioti jako córka Falcone w ”The Penguin”

}

Data: 1 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO Max znalazło odpowiednią aktorkę do roli córki Carmine Falcone – Sofii Falcone. Wcieli się w nią Cristin Milioti, aktorka którą kojarzyć możecie z serialu Stworzona do miłości.

Sofia rzuci wyzwanie tytułowemu złoczyńcy i przeciwnikowi Batmana – Pingwinowi. Z pewnością odegra ona znaczącą rolę w serialu.

Akcja serialu osadzona będzie w świecie, który poznaliśmy w pełnometrażowym filmie Batman. Spin-off skupi się na przeszłości Oswalda Cobblepota i jego dojściu do władzy w obskurnym podziemiu Gotham. W roli Pingwina powraca Colin Farrell, odtwórca tej roli w wspomnianym wcześniej filmie.

The Penguin to limitowana seria, do której scenariusz pisze Lauren LeFranc będąca także showrunnerką. Pierwsze dwa odcinki wyreżyserować ma Craig Zobel.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron: Rod smoka – HBO publikuje oficjalny zwiastun! Jest epicko

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.