Zwiastun 2. sezonu ”Firefly Lane”

}

Data: 2 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Kate i Tully są pewne, że żadna przeszkoda — nawet największa — nie stanie na drodze ich wieloletniej przyjaźni. Ale czy na pewno nic nie może rozdzielić ich na zawsze? Netflix prezentuje zwiastun drugiego sezonu serialu Firefly Lane.

Co mogłoby zakończyć bliską, trzydziestoletnią przyjaźń Tully i Kate, naszych ”Najlepszych przyjaciółek z Firefly Lane”? Odpowiedź poznamy w drugim sezonie.

Na razie jednak Kate zmaga się z bolesnymi skutkami niefortunnej podróży Johnny’ego do Iraku, a Tully staje w obliczu procesu sądowego po odejściu z talk-show i musi zacząć swoją karierę od początku. Na życiowym rozdrożu postanawia odkryć, kim jest i skąd pochodzi. Wbrew życzeniom swojej tajemniczej matki hippiski, Cloud, zaczyna szukać ojca, którego nigdy nie poznała. W retrospekcji przenosimy się do lat 80., aby zobaczyć jak Kate i Johnny zakochują się w sobie, rozpętując małą rewolucję w redakcji, w której razem pracują. Kariera Tully się rozwija, a ona walczy (i flirtuje!) z zarozumiałym prezenterem sportowym Dannym Diazem. Wygląda na to, że w końcu znalazła odpowiedniego faceta — o ile uda im się wytrzymać bez kłótni przez pięć minut. W latach 70. nastoletnie Kate i Tully walczą o utrzymanie swojej przyjaźni, gdy Cloud trafia do więzienia za handel narkotykami, a Tully przeprowadza się do babci mieszkającej z dala od Firefly Lane. Dziewczyny osobno zmagają się z problemami w szkole i zdają sobie sprawę, że najbardziej na świecie potrzebują siebie.

Premiera nowych epizodów już 2 grudnia.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai – Netflix podaje datę premiery 5. sezonu i prezentuje pierwszą zapowiedź

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.