Zwiastun 3. sezonu ”Już nie żyjesz”

}

Data: 2 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Zawsze jest jakieś wyjście. Czyżby? Netflix prezentuje oficjalny zwiastun finałowego sezonu serialu Już nie żyjesz. To czarna komedia od Liz Feldman.

Dla Jen i Judy wszystko zaczęło się od ucieczki z miejsca wypadku. Teraz kolejna kraksa zmienia koleje ich niezachwianej przyjaźni. Wszystko do tego prowadziło.

Serial ten opowiada o młodej wdowie, której mąż podczas nocnego joggingu został potrącony przez samochód i pozostawiony na pewną śmierć. Jen zostaje sama wraz z dwójką dzieci, kredytem i mnóstwem innych problemów, o których do tej pory nie miała pojęcia. Nie mogąc poradzić sobie z tą sytuacją zapisuje się do grupy wsparcia, gdzie poznaje zakręconą Judy, która okazuje się dla niej wielkim wsparciem. Jednak kobieta nie ma pojęcia o tajemnicy, którą skrywa jej nowa przyjaciółka. W rolach głównych występują Christina Applegate i Linda Cardellini.

Premiera trzeciego i zarazem ostatniego sezonu tej serii już 17 listopada.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai – Netflix podaje datę premiery 5. sezonu i prezentuje pierwszą zapowiedź

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.