Słodkie Kłamstewka

Pretty Little Liars: The Perfectionists – mamy zwiastun!

6 lutego 2019 | Newsy

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun spin-offu Słodkich kłamstewek. Jego premiera już 20 marca na stacji Freeform.

https://www.youtube.com/watch?v=FdP8tZ09Xfw&feature=youtu.be

Serial stworzony został na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule. Fabuła produkcji kręci się wokół grupy przyjaciół z Beacon Heights, które uważane jest za miasto idealne, a każdy z uczniów college’u ma wielkie ambicje. Wszystko się zmienia po pierwszym w mieście morderstwie. Wtedy to każdy perfekcjonista zaczyna kłamać, tworzyć alibi i ukrywać się za kłamstwami.

Oprócz nowych twarzy, do serialu powrócą znane widzom Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) i Mona Vanderwaal (Janel Parrish). Towarzyszyć im będą m.in. Sofia Carson, Sydney Park, Eli Brown, Graeme Thomas King, Kelly Rutherford i Hayley Erin. Autorem scenariusza jest Marlene King. Jest ona także producentem wraz z Charlie Craig, Lisą Cochran-Neilan, Leslie Morgenstein i Giną Girolamo.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Człowiek z Wysokiego Zamku sezon 4. - zobaczcie oficjalny zwiastun finału!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram