w

Pretty Little Liars: The Perfectionists – mamy zwiastun!

Słodkie Kłamstewka

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun spin-offu Słodkich kłamstewek. Jego premiera już 20 marca na stacji Freeform.

https://www.youtube.com/watch?v=FdP8tZ09Xfw&feature=youtu.be

Serial stworzony został na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule. Fabuła produkcji kręci się wokół grupy przyjaciół z Beacon Heights, które uważane jest za miasto idealne, a każdy z uczniów college’u ma wielkie ambicje. Wszystko się zmienia po pierwszym w mieście morderstwie. Wtedy to każdy perfekcjonista zaczyna kłamać, tworzyć alibi i ukrywać się za kłamstwami.

Oprócz nowych twarzy, do serialu powrócą znane widzom Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) i Mona Vanderwaal (Janel Parrish). Towarzyszyć im będą m.in. Sofia Carson, Sydney Park, Eli Brown, Graeme Thomas King, Kelly Rutherford i Hayley Erin. Autorem scenariusza jest Marlene King. Jest ona także producentem wraz z Charlie Craig, Lisą Cochran-Neilan, Leslie Morgenstein i Giną Girolamo.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

przyjaciele

Co jedzą bohaterowie seriali? Poznajcie menu ulubionych postaci!

Pieces of Her

Pieces of Her zostanie zaadaptowane przez Netflixa