Przeczytano:

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [24.01.2018]

24 01 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Zienkiewicz

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Gotowi na serialową prasówkę do drugiego śniadania? Przemycimy trochę informacji o trzecim sezonie “Stranger Things”, dowiecie się, ile Netflix stracił na skandalu z Kevinem Spaceyem, o powrocie jednej z aktorek “Chirurgów”, nie mogliśmy też nie przemycić polskiego akcentu, dotyczącego co prawda filmu, a właściwie animacji, ale POLSKIEGO! Jedziemy!

3. sezon “Stranger Things” – o czym będzie?

strangerthings

Źródło: tvline

Shawn Levy, reżyser zapowiada, że 3. sezon będzie się składał z 8 lub 9 odcinków, a w nich mniej będzie Willa, który dość mocno dostał w kość w dwóch sezonach (no dobra, w pierwszym nie było go zbyt dużo), a więcej Dustina i Steva, z którym polowali na “zwierzątka”.

Ile Netflix stracił na skandalu z bohaterem “House of Cards”?

kevinspacey

Źródło: tvline

Nieoficjalnie mówi się, że Netflix uszczuplił się o jakieś 39 mln dolarów.  Jednak platforma nadrobiła takimi tytułami jak “Bright”, dzięki czemu w ostatnim kwartale 2017 roku zarobił 186 mln dolarów.

Teddy pojawi się w 15 sezonie “Chirurgów”

teddy

Źródło: tvline

Można było się tego spodziewać, że Teddy (Kim Raver) wróci w którymś momencie do Grey Sloan Memorial i rozwinie się jej wątek z Owenem, który rozstał się z Amelią. Nie możemy się doczekać!

Twój Vincent nominowany do Oscara

Polsko-brytyjska produkcja została nominowana do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film animowany.  Zobaczcie oficjalny zwiastun!

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również