Serialowa prasówka do drugiego śniadania [24.01.2018]

Gotowi na serialową prasówkę do drugiego śniadania? Przemycimy trochę informacji o trzecim sezonie “Stranger Things”, dowiecie się, ile Netflix stracił na skandalu z Kevinem Spaceyem, o powrocie jednej z aktorek “Chirurgów”, nie mogliśmy też nie przemycić polskiego akcentu, dotyczącego co prawda filmu, a właściwie animacji, ale POLSKIEGO! Jedziemy!

3. sezon “Stranger Things” – o czym będzie?

strangerthings
Źródło: tvline

Shawn Levy, reżyser zapowiada, że 3. sezon będzie się składał z 8 lub 9 odcinków, a w nich mniej będzie Willa, który dość mocno dostał w kość w dwóch sezonach (no dobra, w pierwszym nie było go zbyt dużo), a więcej Dustina i Steva, z którym polowali na “zwierzątka”.

Ile Netflix stracił na skandalu z bohaterem “House of Cards”?

kevinspacey
Źródło: tvline

Nieoficjalnie mówi się, że Netflix uszczuplił się o jakieś 39 mln dolarów.  Jednak platforma nadrobiła takimi tytułami jak “Bright”, dzięki czemu w ostatnim kwartale 2017 roku zarobił 186 mln dolarów.

Teddy pojawi się w 15 sezonie “Chirurgów”

teddy
Źródło: tvline

Można było się tego spodziewać, że Teddy (Kim Raver) wróci w którymś momencie do Grey Sloan Memorial i rozwinie się jej wątek z Owenem, który rozstał się z Amelią. Nie możemy się doczekać!

Twój Vincent nominowany do Oscara

Polsko-brytyjska produkcja została nominowana do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film animowany.  Zobaczcie oficjalny zwiastun!

 

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.