w

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [23.01.2018]

b0b3311555c5e5fb490c3ccd71f2.1000
Telemagazyn

W dzisiejszej prasówce nowe informacje o pracach nad Grą o Tron, serialu The Fosters, powrotach w 2 sezonie Wielkich Kłamstewek oraz netfliksowym Wiedźminie. Zapraszamy!

Na jakim etapie stoją pracę nad Grą o Tron?

W najnowszym wywiadzie Peter Dinklage zdradził, że prace nad kręceniem Gry o Tron są już w połowie, także ekipa nie próżnuje. Pamiętajmy jednak, że oprócz nakręcenia scen potrzeba jeszcze czasu na wszelkie prace montażowe, co także może potrwać sporo czasu. Nie zmienia to faktu, że do premiery uwielbianego przez miliony serialu coraz bliżej, chociaż i tak poczekamy do 2019 roku, miejmy jednak nadzieję, że to jego początku a nie końca :).

Spin-off The Fosters

Jak wiadomo The Fosters zostało zakończone i ostatnie odcinki zobaczymy latem. To jednak nie koniec przygód ekipy z The Fosters, powstanie bowiem spinn-off z Callie i Marianą w rolach głównych.

Więcej o The Fosters dowiecie się w naszym rankingu: Lesbijskie seriale – 3 najbardziej wyraziste propozycje

Kto powróci do 2 sezonu Wielkich Kłamstewek?

Większość obsady z poprzedniego sezonu Wielkich Kłamstewek pojawi się w kontynuacji, nawet ta martwa część. Jak można przeczytać na TV Line, Alexander Skarsgard, czyli martwy mąż Celeste, powróci do serialu, nie wiadomo jeszcze w jakiej formie, prawdopodobnie we wspomnieniach.

Nowe informacje o Wiedźminie od Netflixa

Showrunnerka netfliksowej adaptacji Wiedźmina ogłosiła, że scenariusz do Pilota serialu jest już gotowy.

 

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NBC Universal

THE OUTPOST – będzie nowy przygodowy serial fantasy

seriale produkowane w turcji

Najlepsze tureckie seriale – dlaczego stały się tak popularne w Polsce?