Serialowa prasówka do drugiego śniadania [23.01.2018]

}

Data: 23 stycznia 2018

a

Kategorie: Newsy

W dzisiejszej prasówce nowe informacje o pracach nad Grą o Tron, serialu The Fosters, powrotach w 2 sezonie Wielkich Kłamstewek oraz netfliksowym Wiedźminie. Zapraszamy!

Na jakim etapie stoją pracę nad Grą o Tron?

W najnowszym wywiadzie Peter Dinklage zdradził, że prace nad kręceniem Gry o Tron są już w połowie, także ekipa nie próżnuje. Pamiętajmy jednak, że oprócz nakręcenia scen potrzeba jeszcze czasu na wszelkie prace montażowe, co także może potrwać sporo czasu. Nie zmienia to faktu, że do premiery uwielbianego przez miliony serialu coraz bliżej, chociaż i tak poczekamy do 2019 roku, miejmy jednak nadzieję, że to jego początku a nie końca :).

Spin-off The Fosters

Jak wiadomo The Fosters zostało zakończone i ostatnie odcinki zobaczymy latem. To jednak nie koniec przygód ekipy z The Fosters, powstanie bowiem spinn-off z Callie i Marianą w rolach głównych.

Więcej o The Fosters dowiecie się w naszym rankingu: Lesbijskie seriale – 3 najbardziej wyraziste propozycje

Kto powróci do 2 sezonu Wielkich Kłamstewek?

Większość obsady z poprzedniego sezonu Wielkich Kłamstewek pojawi się w kontynuacji, nawet ta martwa część. Jak można przeczytać na TV Line, Alexander Skarsgard, czyli martwy mąż Celeste, powróci do serialu, nie wiadomo jeszcze w jakiej formie, prawdopodobnie we wspomnieniach.

Nowe informacje o Wiedźminie od Netflixa

Showrunnerka netfliksowej adaptacji Wiedźmina ogłosiła, że scenariusz do Pilota serialu jest już gotowy.

 

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron sezon 8. – nowe zapowiedzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.