Serialowa prasówka do drugiego śniadania [22.01.2018]

}

Data: 22 stycznia 2018

a

Kategorie: Newsy

Weekend upłynął pod znakiem SAG Awards 2018 oraz PGA Awards, ale też informacji o nowej obsadzie „The Crown”, czy świętowaniu okrągłej daty istnienia „Breaking Bad”. Gotowi na jeszcze cieplutką prasówkę do drugiego śniadania? No to trzymajcie się!

this is us sag awards

Źródło: tiviline

SAG Awards 2018 to ostatnia rozgrzewka przez Galą Oscarów. W kategorii najlepsza rola męska w miniserialu, królował Alexander Skarsgård, natomiast w przypadku roli żeńskiej niedościgniona okazała się Nicole Kidman – oboje z serialu „Big Little Lies”. W kategorii najlepsza rola męska w miniserialu dramatycznym zwycięzcą okazał się Sterling K. Brown („This Is Us”), a żeńska Claire Foy, główna odtwórczyni roli w „The Crown”. W kategorii serial komediowy, najlepszą aktorką okazała się Julia Louis-Dreyfus z „Veep”, a aktorem William H. Macy z „Shameless”. Najlepszym serialem dramatycznym okazało się „This Is Us”, deklasując takich rywali, jak „Opowieści Podręcznej”, „Grę o tron”, czy „Stranger Things”. W kategorii seriali komediowych wygrał „Veep”, a w kategorii najlepszych scen kaskaderskich bezkonkurencyjna okazała się „Gra o tron”.

podreczna

PGA Awards – nagrody gildii producentów – tutaj nagrodzono producentów „Opowieści podręcznej” i „Black Mirror”.

paul bettany

Źródło: tvline

Nieoficjalnie mówi się, że Paul Bettany będzie nowym księciem Filipem w kolejnym sezonie „The Crown”. Jeśli tak, to dołączy do Olivii Colman – „nowej” królowej Elżbiety oraz Heleny Bonham, która wcieli się w rolę księżniczki Małgorzaty.

breakingbad

Możecie sobie wyobrazić, że stuknęło 10 lat od debiutu „Breaking Bad” w AMC? Ależ ten czas leci!

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 4. - osiem nowych nazwisk w obsadzie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.