Źródło: tiviline

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [22.01.2018]

Weekend upłynął pod znakiem SAG Awards 2018 oraz PGA Awards, ale też informacji o nowej obsadzie “The Crown”, czy świętowaniu okrągłej daty istnienia “Breaking Bad”. Gotowi na jeszcze cieplutką prasówkę do drugiego śniadania? No to trzymajcie się!

this is us sag awards
Źródło: tiviline

SAG Awards 2018 to ostatnia rozgrzewka przez Galą Oscarów. W kategorii najlepsza rola męska w miniserialu, królował Alexander Skarsgård, natomiast w przypadku roli żeńskiej niedościgniona okazała się Nicole Kidman – oboje z serialu “Big Little Lies”. W kategorii najlepsza rola męska w miniserialu dramatycznym zwycięzcą okazał się Sterling K. Brown (“This Is Us”), a żeńska Claire Foy, główna odtwórczyni roli w “The Crown”. W kategorii serial komediowy, najlepszą aktorką okazała się Julia Louis-Dreyfus z “Veep”, a aktorem William H. Macy z “Shameless”. Najlepszym serialem dramatycznym okazało się “This Is Us”, deklasując takich rywali, jak “Opowieści Podręcznej”, “Grę o tron”, czy “Stranger Things”. W kategorii seriali komediowych wygrał “Veep”, a w kategorii najlepszych scen kaskaderskich bezkonkurencyjna okazała się “Gra o tron”.

podreczna

PGA Awards – nagrody gildii producentów – tutaj nagrodzono producentów “Opowieści podręcznej” i “Black Mirror”.

paul bettany
Źródło: tvline

Nieoficjalnie mówi się, że Paul Bettany będzie nowym księciem Filipem w kolejnym sezonie “The Crown”. Jeśli tak, to dołączy do Olivii Colman – “nowej” królowej Elżbiety oraz Heleny Bonham, która wcieli się w rolę księżniczki Małgorzaty.

breakingbad

Możecie sobie wyobrazić, że stuknęło 10 lat od debiutu “Breaking Bad” w AMC? Ależ ten czas leci!

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.