Serialowa prasówka do drugiego śniadania [06.02.2018]

}

Data: 6 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

W dzisiejszej prasówce nowy serial od Ryana Murphy’ego, nowy aktor w obsadzie The Good Fight, rekordy oglądalności w amerykańskiej telewizji oraz dobre i złe informacje o Altered Carbon. 

Nowa produkcja Ryana Murphy’ego zostało kupiona przez Netflixa

Netflix zamówił nowy serial, którego twórcami będą Ryan Murphy oraz Brad Falchuk. W rolach głównych pojawi się Ben Platt, Barbra Streisand oraz żona Brada Falchuka – Gwyneth Paltrow. O The Politician starali się wszyscy, również Hulu i Amazon, udało się to jednak Netflixowi. Co do aktorów to na razie pewny w obsadzie jest Ben Platt, a obie aktorki nadal starają się o angaż. To już 4 wspólny projekt Ryana Murphy’ego oraz Brada Falchuka.

Nowy aktor dołącza do obsady The Good Fight

Tim Matheson dostał powracającą rolę w The Good Fight. Zagra barmana, który zaprzyjaźni się z Diane Lockheart.

Wyniki oglądalności Super Bowl oraz This is Us

Super Bowl miał mniejszą oglądalność niż w poprzednich latach – 103,4 mln. Jednak i z tym wynikiem zaklasyfikował się jako 10-ty, na liście 10-ciu najliczniej oglądanych programów w historii amerykańskiej telewizji. This is Us oglądało 27 milionów amerykanów, co sprawia, że odcinek był najchętniej oglądanym na NBC programem ze scenariuszem od 13 lat, wcześniej rekordy bił odcinek ER, mający premierę po finałowym odcinku Przyjaciół. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie stacje telewizyjne, odcinek This is Us emitowany po Super Bowl był najchętniej oglądanym odcinkiem serialu dramatycznego od 10 lat, wcześniej był to odcinek Dr House’a emitowany również po Super Bowl.

ZOBACZ TEŻ  Najdroższe seriale telewizyjne w historii – top 7

Informacje o Altered Carbon [możliwe spoilery]

Dla tych, co zdążyli już polubić Altered Carbon mamy dwie informacje. Po pierwsze, jeśli tylko Netflix zechce to Richard Morgan napisał aż trzy powieści, więc istnieje sporo materiału źródłowego na co najmniej dwie kolejne serie. Po drugie, co może być gorszą wiadomością, jeśli Netflix będzie wierny wobec książek, to nie zobaczymy w serialu większości aktorów. Jak wiadomo to jedynie powłoki dla bohaterów książek, a jak można było zobaczyć w finale sezonu Takeshi Kovacs oddał powłokę dla jej właściciela, czyli Rykera.

 

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.