Serialowa prasówka do drugiego śniadania [07.02.2018]

7 lutego 2018 | Newsy

j

Dziś parę porannych newsików serialowych. Poczytaj do kawki. Ciekawe newsy dotyczące Dawno, Dawno temu czy Chirurgów.

Koniec z Dawno, dawno temu

once upon a time cancelled

źródło: ABC

Po siedmiu sezonach ABC postanowiło anulować serial. Ten będzie ostatni. To “i żyli długo i szczęśliwie” pojawia się szybciej niż się spodziewano.

“Siedem lat temu postanowiliśmy stworzyć show o nadziei, w którym nawet w najciemniejszych czasach szczęśliwe zakończenie będzie zawsze możliwe” – mówią Adam Horowitz i Eddy Kitsis, twórcy i producenci wykonawczy “Once Upon a Time” w oświadczeniu we wtorek. “Ale nigdy nie wyobrażaliśmy sobie szczęśliwego zakończenia, które czekało nas wszystkich – lat i lat przygody, romansu, magii i nadziei.

Scott Speedman dołącza do Grey’s Anatomy

ss

Źródło: shutterstock

Same sekrety – wiemy tylko, że aktor dołączy do Chirurgów, ale nie wiemy, jako kto i nie mamy pojęcia na jak długo. Plotki głoszą, że jednak nie zagości na długo.

Scott Speedman jest najbardziej znany z roli Barrego w Królestwie zwierząt.

Co z dalszymi losami The X Files bez Gillian Anderson?

Źródło: Fox

Wiemy już, że czołowa postać Z archiwum X odchodzi z serialu. Branża zastanawiała się, co w takim razie z całą produkcją. Na szczęście pojawiły się informacje, że show będzie kontynuowane z aktorką lub bez niej:
X-Files Boss Chris Carter mówi, że seria może być kontynuowana “Z Gillian lub bez niej”

Alec Baldwin rezygnuje z gry w nowym serialu ABC – Black-ish

alec baldwin abc comedy

Źródło: Matt Baron/REX/Shutterstock (9064817b)

Alec Baldwin miał zagrać w nowym serialu – Black-ish – ale niestety zrezygnował. Zostanie jednak producentem wykonawczym.

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [24.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram