Serialowa prasówka do drugiego śniadania [05.02.2018]

}

Data: 5 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

W dzisiejszej prasówce data premiery oraz trailer drugiego sezonu Westworld; premiera Netflixa, która bardzo wszystkich zaskoczyła oraz najlepsze reklamy emitowane podczas bloku reklamowego Super Bowl.

Data premiery i nowy trailer drugiego sezonu Westworld

Podczas wczorajszego Super Bowl pokazano trailer oraz zapowiedziano datę premiery drugiego sezonu Westworld. Jak widać bunt humanoidów ma się w najlepsze i już 22 kwietnia będziemy mogli go oglądać na HBO.

https://www.youtube.com/watch?v=qUmfriZoMw0

Netflix walczy o oglądalność z This is Us strzelając z dużego kalibru

Netflix staje się coraz większym graczem na rynku, co widać po jego odważnych ruchach. This is Us miało świętować Super Bowl emocjonalną bombą, niestety Netflix wszedł serialowi nieco w szyki, reklamując na pucharze Super Bowl premierę filmu The Cloverfield Paradox, który pojawił się na serwisie streamingowym tuż po zakończeniu zmagań drużyn Patriots i Eagles. Cloverfield Paradox to prequel filmu z 2008 roku i można go oglądać od 4:17 również w Polsce, co ciekawe film swoją światową premierę ma właśnie na Netflixie, który zapłacił studiu Paramount za prawa autorskie ponad 45 milionów dolarów, co opłaciło produkcję jak i zysk studia w ponad 100 procentach.

Super Bowl i najciekawsze reklamy

Super Bowl to nie tylko sport, ale także najciekawsze produkcje reklamowe, zobaczcie kilka z nich, między innymi reklamę M&M’sów z Dannym DeVito w roli głównej :).

https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=vlhQkTvDoho

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=qkcZbhTAznQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=-XLkru5Nzd4

ZOBACZ TEŻ  Nowy serial postapokaliptyczny od Netfliksa - duńskie The Rain

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.