Serialowa prasówka do drugiego śniadania [05.02.2018]

W dzisiejszej prasówce data premiery oraz trailer drugiego sezonu Westworld; premiera Netflixa, która bardzo wszystkich zaskoczyła oraz najlepsze reklamy emitowane podczas bloku reklamowego Super Bowl.

Data premiery i nowy trailer drugiego sezonu Westworld

Podczas wczorajszego Super Bowl pokazano trailer oraz zapowiedziano datę premiery drugiego sezonu Westworld. Jak widać bunt humanoidów ma się w najlepsze i już 22 kwietnia będziemy mogli go oglądać na HBO.

Netflix walczy o oglądalność z This is Us strzelając z dużego kalibru

Netflix staje się coraz większym graczem na rynku, co widać po jego odważnych ruchach. This is Us miało świętować Super Bowl emocjonalną bombą, niestety Netflix wszedł serialowi nieco w szyki, reklamując na pucharze Super Bowl premierę filmu The Cloverfield Paradox, który pojawił się na serwisie streamingowym tuż po zakończeniu zmagań drużyn Patriots i Eagles. Cloverfield Paradox to prequel filmu z 2008 roku i można go oglądać od 4:17 również w Polsce, co ciekawe film swoją światową premierę ma właśnie na Netflixie, który zapłacił studiu Paramount za prawa autorskie ponad 45 milionów dolarów, co opłaciło produkcję jak i zysk studia w ponad 100 procentach.

Super Bowl i najciekawsze reklamy

Super Bowl to nie tylko sport, ale także najciekawsze produkcje reklamowe, zobaczcie kilka z nich, między innymi reklamę M&M’sów z Dannym DeVito w roli głównej :).

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.