Najlepiej odebrane pary w sitcomach i dlaczego się udały – top 7

j
}

Data: 30 lipca 2021

Związki w serialach to bardzo częsty motyw. Nie zawsze jak spotkały się one z entuzjastycznym i pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Na szczęście w sitcomach zawsze znajdą się piękne i perfekcyjnie dobrane pary, z ciekawą historią miłosną. Nie brakuje też cudownych romantycznych scen, które łapią za serce. Sprawdź jakie najlepiej dobrane pary w sitcomach znalazły się w naszym zestawieniu oraz dlaczego tak do siebie pasowały!

Najlepiej odebrane pary w sitcomach

1. Monica i Chandler – Przyjaciele

chandler 1024x667 1

Zaczynamy od najbardziej oczywistego wyboru i jest to wszystkich ulubiona para z „Przyjaciół” – Monica i Chandler. Ich związek był tak naprawdę eksperymentem wprowadzonym przez producentów. Widząc jednak wiele pozytywnych reakcji od fanów postanowili, że zrobią z dwójki przyjaciół szczęśliwą parę. Mimo wielu różnic, Monica i Chandler dogadywali się świetnie i dbali o siebie nawzajem. Nie zabrakło także wielu romantycznych momentów takich jak ich pamiętne zaręczyny.

2. Amy i Sheldon – Teoria wielkiego podrywu

114715 wb 0957b

Kiedy tylko Amy Farrah Fowler pojawiła się w serialu nie było wątpliwości, że jest ona idealna druga połówka dla Sheldona. Oboje byli wtedy praktycznie pozbawieni emocji ścisłowcami, których nikt tak do końca nie rozumiał. Mimo iż żadne z nich nie pragnęło romantycznej relacji, z czasem się do tego przekonali. Jest to piękna, zabawna i przede wszytki powolna historia miłosna.

3. Robin i Barney – Jak poznałem waszą matkę

robin and barney

Nikt do końca nie spodziewał się takiego rozwiązania. Jest to dwójka naprawdę atrakcyjnych i wyjątkowych postaci. Bardzo się od siebie różnili, ale to nie powstrzymało ich przed byciem razem. Ich związek wymagał poświęceń z każdej strony, ale były one tego warte. Wiele sytuacji i czynów udowodniło, że darzyli siebie głębokim uczuciem. Niestety producenci mięli dla bohaterów inne plany.

ZOBACZ TEŻ  Seriale fantasy, które warto zobaczyć (i nie są „Grą o Tron”) - 20 propozycji

4. Rory i Jess – Kochane kłopoty  

1467801342 rory jess gilmore girls copy

Podobnie jak w przypadku Robin i Barneya, związek ten ostatecznie nie wyszedł, ale to nie zmienia faktu, że cieszył się on pozytywnym odbiorem wśród fanów. Ich miłość była idealnym przykładem stwierdzenia, że „przeciwieństwa się przyciągają”. Rory – najlepsza uczennica w szkole i piękny wzór do naśladowania oraz Jess – buntownik, któremu zupełnie brak motywacji do nauki. To wybuchowe kombo, któremu nie sposób się oprzeć.  

5. Angela i Dwight – Biuro

unnamed

Dwoje równie dziwnych osobników, których relacja była bardzo skomplikowana. Musieli przejść przez wiele komicznych sytuacji zanim ich związek stał się „oficjalny”. W „Biurze” jest także inna świetna para Pam i Jim, ale ich prawie perfekcyjnego związku można było się spodziewać już od 1 sezonu tej kultowej serii. Nie było tak w przypadku Angeli i Dwighta. W późniejszych sezonach jednak nie zabrakło pięknych i romantycznych, chociaż czasem dziwnych, momentów między nimi.

6. Hayley i Dylan – Współczesna rodzina

5e8f3dd90b3c9b401b049c33

Hayley i Dylan to para, która co jakiś czas przewijała się w serialu. Hayley była już w wielu poważnych związkach, ale to jednak Dylan – chłopak z liceum – został jej wybrańcem. Nie wszyscy z rodziny od początku akceptowali Dylana, ale z czasem to się zmieniło. Para młodych dorosłych wiele przeszła i nie było im zawsze łatwo. Doczekali się jednak szczęśliwego zakończenia. W końcu dobrze do siebie pasowali. Od zawsze tworzyli piękne i zakręcone duo.

7. Santana i Brittany – Glee

glee brittany santana

Jest to urocza para cheerleaderek, z początku przyjaciółek, które się w sobie zakochały. Tak jak każda para musiały pokonać wiele przeciwności aby szczęśliwie być ze sobą. Postacie Santany i Brittany, na pierwszy rzut oka kompletnie różne, pasują do siebie idealnie. Są to silne i niezależne młode kobiety, które oprócz sukcesów po drodze, odnalazły też siebie. W „Glee” jest także, o wiele więcej świetnych związków, jak chociaż Kurt i Blaine, ale to jednak nasza dwójka, cheerleaderek wywołała w nas największe uczucia.

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do The Crown – top 6 prawdziwie królewskich produkcji!

Najlepiej odebrane pary w sitcomach i dlaczego się udały – podsumowanie

Niezależnie od tego jakie plany mięli producenci seriali co do naszych par, to i tak fani mają swoje typy. Żaden związek, nie miał prostej drogi do szczęśliwego zakończenia. Niektórym nawet się ono ostatecznie nie udało np. Rory i Jessowi oraz Robin i Barneyowi. Na szczęście nie brakuje także bardziej fortunnych park, które od początku walczyły o miłość i pokonywały wszelkie przeciwności losu np. Monika i Chandler oraz Santana i Brittany. Nasze pary, bez wyjątków, przeżyły razem wiele romantycznych chwil i bez wątpienia darzyły silnym uczuciem siebie nawzajem.

A wy znacie jeszcze jakieś inne najlepiej odebrane pary w sitcomach? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze