Źródło: Showtime

Najlepsze seriale z seksem na pierwszym planie

Istnieją produkcje wprost ociekające erotyzmem. W ich przypadku na ekranach często widzimy nagość, sceny intymnych zbliżeń, a nawet pełnych perwersji orgii. Lekko zarumienieni, prezentujemy Wam ranking seriali, których lepiej nie oglądać z rodzicami.

Shameless

seriale z seksem
Źródło: Showtime

Serial o bezwstydnej rodzinie pokazywał seks w najróżniejszych odsłonach i konfiguracjach. Najbardziej pamiętny (i wciąż przyprawiający o gęsią skórkę) miłosny wielokąt to trójkąt składający się z Kevina, jego żony i teściowej. W produkcji nie zabrakło też kadrów z piersiami i genitaliami, w tym zbliżeń na krocze rodzącej kobiety. Akcja Shameless rozgrywa się w ciasnych domach biednej dzielnicy Chicago, gdzie dorośli nie mają prywatności, a dzieciaki wychowują się same i dorastają w przyspieszonym tempie. Od najmłodszych lat bohaterom serialu towarzyszy alkohol i przygodny seks, a narkotyki, nastoletnie ciąże i aborcje nie stanowią dla nikogo egzotycznych doświadczeń. Rodzina Gallagherów z jednej strony walczy o przetrwanie, a z drugiej wciąż poszukuje nowych szaleństw. Choć w Shameless rozbierane sceny zobaczymy w każdym odcinku, erotyka zgrabnie przeplata się z humorem i współtworzy wciągający serial o problemach amerykańskiej klasy robotniczej.

Californication

seriale z seksem
Źródło: Showtime

Już sam tytuł tej bezpruderyjnej produkcji zawiera w sobie słowo cudzołóstwo (fornication). Serial rozpoczyna się od sceny, w której Hank Moody – czołowy hedonista małego ekranu i modelowy przykład serialowej gwiazdy rocka – uprawia seks oralny z zakonnicą. Przechodzącemu przez kryzys twórczy pisarzowi zawsze towarzyszy mnóstwo pięknych (i chętnych) kobiet, a kolejne epizody przedstawiają hulaszcze życie głównego bohatera bez cenzury i zahamowań. Płynąc razem z Hankiem przez morza alkoholu, narkotyków i roznegliżowanych ciał, nie zobaczymy jednak wszystkich wdzięków Davida Duchovnego, odtwórcy najważniejszej z ról. Warto także pamiętać, że Californication to nie tylko odważna opowieść napędzana tematem seksu, ale również piękna historia miłosna skupiona na próbach odzyskania utraconej ukochanej.

Dziewczyny (Girls)

seriale z seksem
Źródło: HBO

Serial o życiu przedstawicielek pokolenia millenialsów obfituje w naturalistyczne, wywołujące poczucie dyskomfortu sceny erotyczne, nagość odbiegającą od photoshopowych standardów i dosadne żarty. Dziewczyny pokazują, że seks dwudziestolatków nie musi wiązać się z satysfakcją, podobnie jak realia funkcjonowania w dużej metropolii i ciągła pogoń za spełnianiem wygórowanych oczekiwań. Twórczyni serialu, Lena Dunham, celnie zdiagnozowała właściwy młodym ludziom weltschmerz, ich zagubienie i nieporadność. Zrobiła to wyjątkowo przekonująco i ze sporą dawką humoru.

Skins

seriale z seksem
Źródło: E4

Skins to najbardziej niegrzeczny serial o nastolatkach, jaki kiedykolwiek powstał. Amerykańska wersja została znacznie wygładzona, ale Brytyjczycy prezentowali na ekranie wszelkie możliwe dewiacje i dysfunkcje bez żadnych ograniczeń. W fabule nie zabrakło więc szalonych imprez, okropnych rodzinnych problemów, nagłych śmierci i wszelakich używek. Realia bycia nastolatkiem zostały ukazane zupełnie inaczej, niż w stereotypowych high school dramas. Nikt nie próbował zatuszować ludzkich dramatów i brudnych faktów nieprzystających do cukierkowych seriali dla młodzieży.

Spartakus

seriale z seksem
Źródło: Starz

W Spartakusie sceny okrutnych, brutalnych walk mieszają się ze szczegółowo odwzorowanymi orgiami, romantycznymi lub wyuzdanymi zbliżeniami kochanków i nagością (trzeba przyznać, potraktowanej dość parytetowo). Dzięki długim ujęciom widzowie zyskali okazję do tego, by dokładnie przyjrzeć się wdziękom roznegliżowanych aktorek i aktorów.

Mnóstwo scen erotycznych było też w następujących serialach:

Gra o tron

Orange Is the New Black

Seks w wielkim mieście

Outlander

Masters of Sex

Czysta krew

The Affair

Queer as Folk

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.