Źródło: facebook.com

Znamy datę premiery 8. sezonu American Horror Story!

„Not long now” – tak ogłosili to fanom serialu jego producenci na profilu American Horror Story na facebooku, ujawniając tym samym datę premiery 8. sezonu. Już niedługo na FOX będziemy mogli oglądać kolejne odcinki!

Not long now… czyli kiedy?

American Horror Story
Źródło: Facebook

 

Już 12 września! Nie jest jeszcze znany tytuł sezonu, ale reżyser Ryan Murphy ogłosił, że seria będzie mieszanką sezonów 1 i 3: „Murder House” i „Coven”. Do 8. Sezonu wracają też znani z poprzednich serii Sarah Paulson, Evan Peters i Kathy Bates.

 

“American Horror Story” zadebiutowało w 2011 roku jako kolejny serial z siłami nadprzyrodzonymi, jednak bez wilkołaków czy wampirów, a z duchami. Opowiada o rodzinie, która po przeprowadzce do nowego domu odkrywa, że nie są jedynymi jego mieszkańcami. Mimo, że historia wydaje się być prosta, jak w niejednym filmie czy serialu o tej tematyce, to trzeba przyznać, że AHS trzyma w napięciu od pierwszego odcinka! Producenci od początku założyli, że serial będzie antologią, czyli w każdym kolejnym sezonie będą nowe postaci i inna fabuła. Jeśli powracają aktorzy znani z poprzednich serii, to tylko jako nieznane osoby. Tak też będzie w przypadku Paulson, Petersa i Bates.

Jesteście fanami AHS? Czy raczej nie są to wasze klimaty?

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.