w

10-lecie Breaking Bad na Comic-Conie

Breaking Bad
Źródło: AMC

W tym roku Breaking Bad obchodzi swoje 10. Urodziny. Z tej okazji obsada wraz z twórcą Vincem Gilliganem mają swój reunion na Comic-Conie w San Diego. Sto lat BB!

Q&A z Breaking Bad

Breaking Bad
Źródło: AMC

W San Diego zobaczymy aktorów: Bryana Cranstona, Aarona Paula, Deana Norrisa, Annę Gunn, Boba Odenkirka, Giancarlo Esposito, Betsy Brandt, Jonathana Banksa, RJ Mitte oraz samego twórce serialu Vince’a Gilligana. Będą oni mieli swój panel Q&A czyli questions and answers. Jest to wielki powrót obsady na CC, ponieważ ostatnio pojawili się 5 lat temu, w 2013 roku. SDCC odbędzie się od 19 do 22 lipca.

Better Call Saul też tam będzie!

Better Call Saul
Źródło: AMC

Panel Breaking Bad będzie miał miejsce pierwszego dnia, czyli 19 lipca o 16:30. Obsada serialu wejdzie na scenę po aktorach z „Better Call Saul”, którzy w trakcie Comic-Cona rozdadzą wejściówki na premierę 4. sezonu ich serialu.

Klaudia Kołodziejczyk

Napisane przez Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

American Horror Story

Znamy datę premiery 8. sezonu American Horror Story!

terror

Terror – jak zachować moralność, kiedy masz ochotę schrupać kolegę