Zmiany w Suits. Sezon 8 nadchodzi wielkimi krokami

14 czerwca 2018 | Newsy

j

Autor: Weronika Baka

Odejście Megan Markle z Suits przyćmiło wszystko, co działo się wokół serialu. A jak się okazuje to nie jedyna ważna zmiana. Poza odejściem Patricka Adamsa, zmieni się też prawdopodobnie nazwa kancelarii, co ujawnia najnowszy zwiastun 8 sezonu.

W serialowej kancelarii nastanie czas zmian. Główne zmiany zajdą za sprawą Samanthy Wheeler, którą zagra Katherine Heigl i która dołączy do Suits. Jej postaćbędzie miała bardzo jasny cel – stać się partnerem, którego nazwisko zawiśnie nad drzwiami. Oczywiście tak odważne i zdeterminowane zachowanie nie zostanie przyjęte ochoczo i radośnie. Wręcz przeciwnie, problem w tym, że Samantha ma specyficzny charakter i nie należy do osób, które są do rany przyłóż. Problem z zaborczą panią prawnik będą mieć więc wszystkie postacie Suits.

Kolejną znaczącą zmianą będzie fakt, że to co będzie próbowała osiągnąć Wheeler, osiągnie z kolei Robert Zane. W najnowszej zapowiedzi twórcy ujawnili, że w nazwie kancelarii zobaczymy nowe nazwisko. Pełna nazwa będzie brzmiała: Zane Specter Litt. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już 18 lipca.

ZOBACZ TEŻ  Nawiedzony dwór w Bly – teaser i data premiery drugiej serii antologii Nawiedzony dom na wzgórzu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weronika Baka

Zakochana w kinie dokumentalnym i niezależnym. Lubi seriale skandynawskie, kryminalne i dramaty. Fanka Gry o Tron, Breaking Bad i House of Cards. W serialach poszukuje wyrazistych bohaterów.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram