Zmiany w Suits. Sezon 8 nadchodzi wielkimi krokami

Odejście Megan Markle z Suits przyćmiło wszystko, co działo się wokół serialu. A jak się okazuje to nie jedyna ważna zmiana. Poza odejściem Patricka Adamsa, zmieni się też prawdopodobnie nazwa kancelarii, co ujawnia najnowszy zwiastun 8 sezonu.

W serialowej kancelarii nastanie czas zmian. Główne zmiany zajdą za sprawą Samanthy Wheeler, którą zagra Katherine Heigl i która dołączy do Suits. Jej postaćbędzie miała bardzo jasny cel – stać się partnerem, którego nazwisko zawiśnie nad drzwiami. Oczywiście tak odważne i zdeterminowane zachowanie nie zostanie przyjęte ochoczo i radośnie. Wręcz przeciwnie, problem w tym, że Samantha ma specyficzny charakter i nie należy do osób, które są do rany przyłóż. Problem z zaborczą panią prawnik będą mieć więc wszystkie postacie Suits.

Kolejną znaczącą zmianą będzie fakt, że to co będzie próbowała osiągnąć Wheeler, osiągnie z kolei Robert Zane. W najnowszej zapowiedzi twórcy ujawnili, że w nazwie kancelarii zobaczymy nowe nazwisko. Pełna nazwa będzie brzmiała: Zane Specter Litt. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już 18 lipca.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.