Suits to amerykański serial wyprodukowany przez Universal Cable Productions i emitowany w stacji USA Network od 23 czerwca 2011.

Fabuła serialu Suits opowiada o Mike’u Rossie (w tej roli Patrick J. Adams), geniuszu, który ze swojego intelektu korzysta w sposób niezgodny z prawem. Mike’a przyłapano na sprzedawaniu córce dziekana egzaminów z matematyki. Fotograficzna pamięć umożliwia mu zapamiętywanie wielkiej ilości danych. Zarabia, zdając różnego rodzaju testy za innych ludzi. Przez swoje ekscesy zostaje wyrzucony z uczelni i zaprzepaszcza swoje marzenie o byciu prawnikiem. 

Z kolei Harvey (Gabriel Macht) to bardzo dobry adwokat z Nowego Jorku. Podejmuje współpracę geniuszem (tak, mowa o Mike’u) i zatrudnia go, mimo że nie skończył studiów. Z uwagi na fakt, że Mike nie ukończył studiów prawniczych, a polityka firmy pozwala na zatrudnianie wyłącznie absolwentów Harvardu, obaj muszą udawać, że Mike ukończył tę uczelnię.

W firmie Mike jest ciągle nękany przez zazdrosnego rywala Harveya. Z kolei bohater zaprzyjaźnia się z Rachel Zane (w tej roli Meghan Markle, a raczej księżna Sussex).