Nawiedzony dwór w Bly – teaser i data premiery drugiej serii antologii Nawiedzony dom na wzgórzu

}

Data: 1 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Po wielu miesiącach oczekiwań platforma Netflix nareszcie udostępniła pierwszą zapowiedź serialu Nawiedzony dwór w Bly (The Haunting of Bly Manor) będącego duchową kontynuacją hitu Mike’a Flanagana Nawiedzony dom na wzgórzu. Opublikowane wideo zdradza także datę premiery serialu.

W tym rozdziale, którego premiera odbędzie się już 9 października, zajrzymy do wnętrza przerażającego dworu w Bly, gdzie żywi i martwi mieszkają obok siebie. Akcja prawie w całości rozgrywa się w starej wiejskiej rezydencji, którą zamieszkuje guwernantka i dwójka sierot. Fabuła serialu oparta jest o nowelę Henry’ego Jamesa.

W Nawiedzonym dworze w Bly występują Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, T’Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith i Amelia Eve.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Orange Is The New Black sezon 7. - jest zapowiedź finału produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.