Fear the Walking Dead, Terror, Syn, Kraina bezprawia – zapowiedzi programowe AMC na sierpień

j
}

Data: 17 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Sierpień w stacji AMC zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Poznajcie nowości i kontynuacje przygotowane na zbliżający się miesiąc.

Fear the Walking Dead

 

zapowiedzi AMC na sierpień

Źródło: AMC

zapowiedzi AMC na sierpień

Źródło: AMC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuacja powtórki sezonu 4A od poniedziałku do czwartku o 23:00, premiera sezonu 4B w poniedziałek, 13 sierpnia o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, powtórka tego samego dnia o 22:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 3:00 i 22:00.

Rzeczywistości Fear the Walkig Dead i The Walking Dead przeniknęły się, gdy Morgan Jones wkroczył do świata pierwszego z nich, by rozpocząć nową przygodę z Madison Clark i jej rodziną.

Pierwsza połowa 4 sezonu rozpoczyna się od sceny, gdy przy ognisku siedzi jedna osoba. Zakończyła się podobnym obrazem – spotkaniem dziewięciu postaci wokół rozpalonego ognia. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, trafili na innych ludzi w nieoczekiwany sposób. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są – zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy. Poznają też przyszły kierunek swojej wędrówki. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi i dziką naturą. 4 sezon Fear the Walkig Dead obfituje w niebezpieczeństwa, romanse, złamane serca, straty, ale też w nowe nadzieje.

Syn

 

zapowiedzi AMC na sierpień

Źródło: AMC

Powtórki 1 sezonu w każdy czwartek o 22:00.

Syn jest adaptacją nominowanej do nagrody Pulitzera powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat. Skupia się na losach trzech pokoleń rodziny McCulloughów. W 1 sezonie widzowie śledzą losy Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), czyli charyzmatycznego nestora rodu, przeobrażającego się z dobrodusznego człowieka w wyrachowanego ranczera. Mężczyzna nie stroni od przemocy budując dynastię, jej bogactwo i zyskując przywileje. Serial Syn pokazuje, jak bezwzględność i dążenie do władzy prowadzi do konsekwencji, które ukształtują całe pokolenia.

ZOBACZ TEŻ  Najpopularniejsze i najstraszniejsze seriale horrory - 12 propozycji

Kraina bezprawia

 

zzapowiedzi AMC na sierpień

Źródło: AMC

Finałowy odcinek sezonu 3A w poniedziałek, 6 sierpnia o 22:00.

W 3 sezonie Sunny żyjący w ukryciu stara się zapewnić byt nowo narodzonemu synowi osieroconemu przez matkę. Gdy maluch zapada na tajemniczą chorobę, bohater decyduje się połączyć siły z Bajie’im i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa i baronowa Chau dalej walczą ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region.

Terror

 

zapowiedzi AMC na sierpień

Źródło: AMC

Powtórka 1. sezonu od 13 sierpnia w dni powszednie o 21:00.

Producentami serialu są Ridley Scott, David Kajganich i Soo Hugh. Akcja Terroru koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie załogi dwóch statków. Ekspedycja ma na celu odkrycie Przejścia Północno-Zachodniego. Bohaterom towarzyszy ciągły lęk przed nieznanym, czyha na nich wiele niebezpieczeństw i groźba bycia uwięzionym na lodowym pustkowiu.

Źródło: AMC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.