pixel

Przeczytano:

Wielkie kłamstewka sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

15 04 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

https://www.youtube.com/watch?v=4VV8u766E7Q&feature=youtu.be

HBO opublikowało oficjalny zwiastun drugiego sezonu swojego serialu Wielkie kłamstewka. Podana została także dokładna data premiery. Kontynuacja przygód kobiet z miasteczka Monterey zadebiutuje już 9 czerwca.

Serial ten oparty jest na powieści Liane Moriarty. Jego twórcą jest David E. Kelley. Wszystkie 7. odcinków wyreżyserowała Andrea Arnold. Wyróżnia go gwiazdorska obsada, bowiem w rolach głównych występują Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoe Kravitz i Laura Dern, a od drugiego sezonu do obsady dołączają Meryl Streep, Crystal Fox i Martin Donovan.

Nowe odcinki mają kontynuować wątki zapoczątkowane w sezonie pierwszym, ale wydarzy się też coś nieoczekiwanego, coś co połączy główne bohaterki na zawsze.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również