Wielkie kłamstewka sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

}

Data: 15 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

https://www.youtube.com/watch?v=4VV8u766E7Q&feature=youtu.be

HBO opublikowało oficjalny zwiastun drugiego sezonu swojego serialu Wielkie kłamstewka. Podana została także dokładna data premiery. Kontynuacja przygód kobiet z miasteczka Monterey zadebiutuje już 9 czerwca.

Serial ten oparty jest na powieści Liane Moriarty. Jego twórcą jest David E. Kelley. Wszystkie 7. odcinków wyreżyserowała Andrea Arnold. Wyróżnia go gwiazdorska obsada, bowiem w rolach głównych występują Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoe Kravitz i Laura Dern, a od drugiego sezonu do obsady dołączają Meryl Streep, Crystal Fox i Martin Donovan.

Nowe odcinki mają kontynuować wątki zapoczątkowane w sezonie pierwszym, ale wydarzy się też coś nieoczekiwanego, coś co połączy główne bohaterki na zawsze.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [27.12.2017]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.