w

Good Girls i NCIS odnowione na kolejne sezony!

mae whitman christina hendricks and retta in good girls
screenrant

Good Girls to serial stacji NBC, który otrzymał zamówienie na trzeci sezon, a NCIS produkowany dla CBS odnowiony został na sezon 17.

Good Girls to połączenie komedii i dramatu. Opowiada on o trzech przedsiębiorczych matkach, które, aby uniknąć bankructwa decydują się okraść lokalny supermarket. Pomysł ten po wykonaniu wpędza je w coraz większe kłopoty. W głównych rolach występują Christina Hendricks, Mae Whitman i Retta. Twórcą serialu jest Jenna Bans. Obecnie trwa emisja drugiego sezonu, a w Polsce na platformie Netflix dostępny jest cały pierwszy sezon produkcji.

ncis season 16 two e1555165564966
screenrant NCIS

NCIS, w Polsce emitowany pod tytułem Agenci NCIS to serial kryminalny powstały w 2003 roku. Opowiada on o losach pracowników pewnej agencji rządowej, która prowadzi dochodzenia w sprawach przestępstw związanych z Marynarką Wojenną. W rolach głównych Mark Harmon, Michael Weatherly, David McCallum, Sean Murray i Pauley Perrette. Twórcami są Donald P. Bellisario i Don McGill.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shailene woodley zoe kravitz nicole kidman laura dern and reese witherspoon big little lies season 2 150x150

Wielkie kłamstewka sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

our planet netflix 1096x600 150x150

Sorry, taki mamy klimat – recenzja Naszej planety