Good Girls i NCIS odnowione na kolejne sezony!

}

Data: 15 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Good Girls to serial stacji NBC, który otrzymał zamówienie na trzeci sezon, a NCIS produkowany dla CBS odnowiony został na sezon 17.

Good Girls to połączenie komedii i dramatu. Opowiada on o trzech przedsiębiorczych matkach, które, aby uniknąć bankructwa decydują się okraść lokalny supermarket. Pomysł ten po wykonaniu wpędza je w coraz większe kłopoty. W głównych rolach występują Christina Hendricks, Mae Whitman i Retta. Twórcą serialu jest Jenna Bans. Obecnie trwa emisja drugiego sezonu, a w Polsce na platformie Netflix dostępny jest cały pierwszy sezon produkcji.

ncis season 16 two e1555165564966
screenrant NCIS

NCIS, w Polsce emitowany pod tytułem Agenci NCIS to serial kryminalny powstały w 2003 roku. Opowiada on o losach pracowników pewnej agencji rządowej, która prowadzi dochodzenia w sprawach przestępstw związanych z Marynarką Wojenną. W rolach głównych Mark Harmon, Michael Weatherly, David McCallum, Sean Murray i Pauley Perrette. Twórcami są Donald P. Bellisario i Don McGill.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Świnka Peppa - nowe odcinki już wkrótce na Nickelodeon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.