collider

The Mandalorian – pierwsze zdjęcia oraz zwiastun!

Podczas Star Wars Celebration, wydarzenia odbywającego się w Chicago, zaprezentowano pierwsze oficjalne zdjęcia z planu The Mandalorian. Mamy również zwiastun produkcji, jednak nie jest on najlepszej jakości, bowiem to nagranie z panelu, które wyciekło do internetu.

Autorem scenariusza i showrunnerem pierwszego aktorskiego serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen jest Jon Favreau. Za reżyserię odpowiada kilku wspaniałych reżyserów m.in. Taika Waititi, Bryce Dallas Howard czy Deborah Chow.

Akcja w serialu rozgrywać się będzie pięć lat po wydarzeniach jakie widzieliśmy w Gwiezdnych wojnach: Powrót Jedi. Imperium już upadło, ale Najwyższy Porządek jeszcze nie istnieje. Głównym bohaterem jest samotny rewolwerowiec, który trudni się byciem kosmicznym łowcą nagród. W tej roli Padro Pascal. Do obsady należą także Nick Nolte, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Omid Abtahi czy Emily Swallow.

Serial ten będzie połączeniem elementów znanych ze starego kanonu Star Wars z nowymi. Jak mówi sam Favreau inspirację czerpano z różnych źródeł m.in. z westernów i filmów o samurajach, a Padro Pascal w swojej postaci wzorował się na bohaterach z westernów odgrywanych przez Clinta Eastwooda. Utrzymana zostaje także znana z uniwersum równowaga między efektami komputerowymi a tworzeniem modeli w sposób tradycyjny. Tak powstał statek tytułowego bohatera czy droidy, które mają pojawić się w serialu.

The Mandalorian produkowany jest dla nowej platformy Disney + i zadebiutuje wraz z nią 12 listopada br. Będzie składał się z 10. odcinków.

m1 1024x683
collider
m2 1024x683
collider
m3 1024x683
collider
m4 1024x683
collider

Źródło: collider, youtube

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.