pixel

Przeczytano:

Wielkie kłamstewka – sezon 2. finałowym?

10 02 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Podczas, gdy fani serialu z niecierpliwością czekają na kolejne przygody kobiet z miasteczka Monterey w Kalifornii, główny producent wykonawczy David E. Kelley ogłosił, że nie wie, czy seria ta zostanie przedłużona na kolejny sezon.

Powodem nie jest mała oglądalność, a wątpliwość czy jest jeszcze co opowiadać, aby historia ta nie była ciągnięta dalej na siłę, bo jak wiadomo ilość rzadko łączy się z jakością. Tym bardziej, że pierwotnie serial miał mieć tylko jeden sezon. To fani przekonali stację do nakręcenia kontynuacji. Kelley podczas TCA w Kalifornii oznajmił, że oba sezony wyczerpały temat i, że jest bardzo zadowolony z zakończenia 2. sezonu także prawdopodobnie będzie on finałowym.

Pewnie o dalszych losach serialu dowiemy się bliżej premiery drugiego sezonu, która odbędzie się już w czerwcu tego roku.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również