Wielkie kłamstewka – sezon 2. finałowym?

}

Data: 10 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Podczas, gdy fani serialu z niecierpliwością czekają na kolejne przygody kobiet z miasteczka Monterey w Kalifornii, główny producent wykonawczy David E. Kelley ogłosił, że nie wie, czy seria ta zostanie przedłużona na kolejny sezon.

Powodem nie jest mała oglądalność, a wątpliwość czy jest jeszcze co opowiadać, aby historia ta nie była ciągnięta dalej na siłę, bo jak wiadomo ilość rzadko łączy się z jakością. Tym bardziej, że pierwotnie serial miał mieć tylko jeden sezon. To fani przekonali stację do nakręcenia kontynuacji. Kelley podczas TCA w Kalifornii oznajmił, że oba sezony wyczerpały temat i, że jest bardzo zadowolony z zakończenia 2. sezonu także prawdopodobnie będzie on finałowym.

Pewnie o dalszych losach serialu dowiemy się bliżej premiery drugiego sezonu, która odbędzie się już w czerwcu tego roku.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale minionej dekady – podsumowanie lat 2010-2020

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.