NOS4A2 – mamy zdjęcia z planu!

AMC opublikowało kolejne zdjęcia z planu swojego nowego serialu NOS4A2, który to jest ekranizacją bestsellera Joe Hill’a.

NOS4A2 traktuje o nieumarłych, ale oferuje świeże spojrzenie na temat, odległe od Zmierzchu, a bliskie Nosferatu. Charlie Manx to starożytny nieśmiertelny, który karmi się duszami dzieci, aby móc zachować swe życie wieczne. Za swojego partnera ma starego Rolss-Royce’a z 1938 roku, którego numerem rejestracyjnym jest tytuł zarówno powieści, jak i serialu. To nim bierze dzieci na przejażdżki, których celem jest tajemnicze miejsce zwane Christmasland. Tam codziennie obchodzone są Święta Bożego Narodzenia, a czas płynie inaczej, bowiem będąc w tej krainie nigdy się nie dorasta i nie umiera, jednak cena jaką trzeba zapłacić za pobyt tam jest wysoka…

Twórcą serialu jest Jami O’Brien. W roli Manxa zobaczymy Zacharego Quinto, a Victorię McQueen, kobietę posiadającą niezwykły i niebezpieczny dar, która może powstrzymać potwora zagra Ashleigh Cummings. W jej ojca wcieli się Ebon Moss-Bachrach.

collider
collider
collider
collider
collider
collider
collider
collider
collider

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.