NOS4A2

NOS4A2 – mamy zdjęcia z planu!

10 lutego 2019 | Newsy

AMC opublikowało kolejne zdjęcia z planu swojego nowego serialu NOS4A2, który to jest ekranizacją bestsellera Joe Hill’a.

NOS4A2 traktuje o nieumarłych, ale oferuje świeże spojrzenie na temat, odległe od Zmierzchu, a bliskie Nosferatu. Charlie Manx to starożytny nieśmiertelny, który karmi się duszami dzieci, aby móc zachować swe życie wieczne. Za swojego partnera ma starego Rolss-Royce’a z 1938 roku, którego numerem rejestracyjnym jest tytuł zarówno powieści, jak i serialu. To nim bierze dzieci na przejażdżki, których celem jest tajemnicze miejsce zwane Christmasland. Tam codziennie obchodzone są Święta Bożego Narodzenia, a czas płynie inaczej, bowiem będąc w tej krainie nigdy się nie dorasta i nie umiera, jednak cena jaką trzeba zapłacić za pobyt tam jest wysoka…

Twórcą serialu jest Jami O’Brien. W roli Manxa zobaczymy Zacharego Quinto, a Victorię McQueen, kobietę posiadającą niezwykły i niebezpieczny dar, która może powstrzymać potwora zagra Ashleigh Cummings. W jej ojca wcieli się Ebon Moss-Bachrach.

nos4a2 cast image
collider
nos4a2 image 1
collider
nos4a2 image 2
collider
nos4a2 image 3
collider
nos4a2 image 4
collider
nos4a2 image 5
collider
nos4a2 image ashleigh cummings
collider
nos4a2 image ebon moss bachrach
collider
nos4a2 image zachary quinto
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  NOS4A2 – jest nowy materiał promujący!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!