w

Wielkie kłamstewka sezon 2. – data premiery i zdjęcia z planu!

wielkie kłamstewka

HBO oficjalnie potwierdziło, iż 2. sezon serialu Wielkie kłamstewka pojawi się już w czerwcu tego roku. Taką informację stacja opublikowała na swoim Twitterze. Oprócz niej ujawniła także pierwsze kadry z produkcji.

Już wcześniej Nicole Kidman zasugerowała, że serial powróci w czerwcu, jednak były to tylko jej domysły i spekulacje. Teraz jesteśmy już tego pewni.

Serial ten oparty jest na książce Liane Moriarty. W kontynuacji do swoich ról powrócą Nicole Kidman, Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Zoe Kravitz, Laura Dern, Adam Scott, James Tupper i Jeffrey Nordling.. Dołączy do nich Meryl Streep w roli Mary Louise Wright, matki Perry Wrighta (Alexander Skarsgard), która powróci do miasteczka, aby dowiedzieć się dlaczego jej syn nie żyje.

Za scenariusz drugiego sezonu również odpowiada David E. Kelley, a składać się on będzie z 7 odcinków. Zmienił się reżyser, miejsce Jeana-Marca Vallee’a zajęła Andrea Arnold.

Źródło: hollywoodreporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Co robimy w ukryciu

Co robimy w ukryciu – zabawne promo serialu!

Big Little Lies season 2

Wielkie kłamstewka – sezon 2. finałowym?