w

Wielkie Kłamstewka – kolejne aktorki podpisały kontrakty na 2. sezon

f4a8261c85e2314f005e90cfc653ee66

Nadal trwają przegrupowania mam z Monterey. Kto podpisał kontrakt na kolejny sezon serialu, który miał być limitowany, a jego sława sprawiła, że został przedłużony? O  tym dowiecie się poniżej.

Źródła potwierdzają, że Shailene Woodley, Laura Dern oraz Zoe Kravitz są gotowe do odegrania ról Jane, Renaty oraz Bonnie. Cała trójka powróci jako regularne postaci w serialu i dołączy do Nicole Kidman, Reese Witherspoon oraz Meryl Streep, które już wcześniej podpisały kontakty na nowy sezon.

W międzyczasie HBO wypuściło opisowe teasery, w których zapowiada przyszłe losy, 5-ciu głównych kobiet z serialu.

Celeste: Postać Celeste mota się po śmierci jej męża Perry’ego, dryfuje, ale jest zdeterminowana, aby dla swojej rodziny stać się kobietą, którą kiedyś była.

Madeline: Dowiaduje się, że dobre intencje, nie zawsze przynoszą dobre konsekwencje. Madeline konfrontuje śmierć Perry’ego, z warunkami w jakich funkcjonuje jej własne małżeństwo oraz tradycyjnym pojęciem rodziny.

Jane: Podczas, gdy przetwarza jeszcze niedawną i nagłą śmierć Perry’ego, próbuje również zbudować nowe życie dla siebie i jej syna Ziggy’ego.

Renata: Spotka się z nowymi wyzwaniami w jej małżeństwie.

Bonnie: Będzie borykać się ze śmiercią Perry’ego i stawi twarz demonom z przeszłości.

2-gi sezon Wielkich Kłamstewek będzie składać się z 7-miu epizodów. Produkcja rozpocznie się w marcu, a premiery możemy spodziewać się w 2019 roku.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bradley whitford the handmaids tale season 2 150x150

Bradley Whitford dołącza od obsady „Opowieść podręcznej”

Roswell

Reboot Roswell – wiemy już kto zagra główną rolę żeńską