HBO

Wielkie Kłamstewka – kolejne aktorki podpisały kontrakty na 2. sezon

Nadal trwają przegrupowania mam z Monterey. Kto podpisał kontrakt na kolejny sezon serialu, który miał być limitowany, a jego sława sprawiła, że został przedłużony? O  tym dowiecie się poniżej.

Źródła potwierdzają, że Shailene Woodley, Laura Dern oraz Zoe Kravitz są gotowe do odegrania ról Jane, Renaty oraz Bonnie. Cała trójka powróci jako regularne postaci w serialu i dołączy do Nicole Kidman, Reese Witherspoon oraz Meryl Streep, które już wcześniej podpisały kontakty na nowy sezon.

W międzyczasie HBO wypuściło opisowe teasery, w których zapowiada przyszłe losy, 5-ciu głównych kobiet z serialu.

Celeste: Postać Celeste mota się po śmierci jej męża Perry’ego, dryfuje, ale jest zdeterminowana, aby dla swojej rodziny stać się kobietą, którą kiedyś była.

Madeline: Dowiaduje się, że dobre intencje, nie zawsze przynoszą dobre konsekwencje. Madeline konfrontuje śmierć Perry’ego, z warunkami w jakich funkcjonuje jej własne małżeństwo oraz tradycyjnym pojęciem rodziny.

Jane: Podczas, gdy przetwarza jeszcze niedawną i nagłą śmierć Perry’ego, próbuje również zbudować nowe życie dla siebie i jej syna Ziggy’ego.

Renata: Spotka się z nowymi wyzwaniami w jej małżeństwie.

Bonnie: Będzie borykać się ze śmiercią Perry’ego i stawi twarz demonom z przeszłości.

2-gi sezon Wielkich Kłamstewek będzie składać się z 7-miu epizodów. Produkcja rozpocznie się w marcu, a premiery możemy spodziewać się w 2019 roku.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.