Wielkie Kłamstewka – kolejne aktorki podpisały kontrakty na 2. sezon

}

Data: 19 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Nadal trwają przegrupowania mam z Monterey. Kto podpisał kontrakt na kolejny sezon serialu, który miał być limitowany, a jego sława sprawiła, że został przedłużony? O  tym dowiecie się poniżej.

Źródła potwierdzają, że Shailene Woodley, Laura Dern oraz Zoe Kravitz są gotowe do odegrania ról Jane, Renaty oraz Bonnie. Cała trójka powróci jako regularne postaci w serialu i dołączy do Nicole Kidman, Reese Witherspoon oraz Meryl Streep, które już wcześniej podpisały kontakty na nowy sezon.

W międzyczasie HBO wypuściło opisowe teasery, w których zapowiada przyszłe losy, 5-ciu głównych kobiet z serialu.

Celeste: Postać Celeste mota się po śmierci jej męża Perry’ego, dryfuje, ale jest zdeterminowana, aby dla swojej rodziny stać się kobietą, którą kiedyś była.

Madeline: Dowiaduje się, że dobre intencje, nie zawsze przynoszą dobre konsekwencje. Madeline konfrontuje śmierć Perry’ego, z warunkami w jakich funkcjonuje jej własne małżeństwo oraz tradycyjnym pojęciem rodziny.

Jane: Podczas, gdy przetwarza jeszcze niedawną i nagłą śmierć Perry’ego, próbuje również zbudować nowe życie dla siebie i jej syna Ziggy’ego.

Renata: Spotka się z nowymi wyzwaniami w jej małżeństwie.

Bonnie: Będzie borykać się ze śmiercią Perry’ego i stawi twarz demonom z przeszłości.

2-gi sezon Wielkich Kłamstewek będzie składać się z 7-miu epizodów. Produkcja rozpocznie się w marcu, a premiery możemy spodziewać się w 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron, Watchmen i inne produkcje na nowym materiale promocyjnym od HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.