Bradley Whitford dołącza od obsady „Opowieść podręcznej”

16 lutego 2018 | Newsy

j

Do serialu, który w zeszłym roku zdobył nagrodę Emmy za najlepszy serial dramatyczny w roku 2017 oraz nagrodę Złoty Glob w tej samej kategorii na rok 2018, dołącza Bradley Whitford.

Aktor znany z Prezydenckiego Pokera zagra drugoplanową rolę w serialu Opowieść podręcznej. Wcieli się on w rolę opryskliwego, przerażającego komandora Josepha Lawrence’a, o szorstkim poczuciu humoru, który będzie odpowiedzialny za skonstruowanie nowego systemu gospodarczego Gileadu.

W drugim sezonie, zapowiedzianym na 24 kwietnia 2018 roku, poznamy dalsze losy Offred, która stara się uciec z Gileadu oraz Ofglen, której los nie jest pewien po tym, jak dopuściła się ataku na żołnierzy Gileadu.

Zwiastun drugiego sezonu Opowieści podręcznej:

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [15.12.2017]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram