w

Bradley Whitford dołącza od obsady „Opowieść podręcznej”

bradley whitford the handmaids tale season 2
Źródło: tvline

Do serialu, który w zeszłym roku zdobył nagrodę Emmy za najlepszy serial dramatyczny w roku 2017 oraz nagrodę Złoty Glob w tej samej kategorii na rok 2018, dołącza Bradley Whitford.

Aktor znany z Prezydenckiego Pokera zagra drugoplanową rolę w serialu Opowieść podręcznej. Wcieli się on w rolę opryskliwego, przerażającego komandora Josepha Lawrence’a, o szorstkim poczuciu humoru, który będzie odpowiedzialny za skonstruowanie nowego systemu gospodarczego Gileadu.

W drugim sezonie, zapowiedzianym na 24 kwietnia 2018 roku, poznamy dalsze losy Offred, która stara się uciec z Gileadu oraz Ofglen, której los nie jest pewien po tym, jak dopuściła się ataku na żołnierzy Gileadu.

Zwiastun drugiego sezonu Opowieści podręcznej:

https://www.youtube.com/watch?v=xxQhWrAcQnE

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magicy

Magia powraca! Premiera trzeciego sezonu serialu Magicy już w marcu na SCI FI [komunikat prasowy]

f4a8261c85e2314f005e90cfc653ee66

Wielkie Kłamstewka – kolejne aktorki podpisały kontrakty na 2. sezon