Bradley Whitford dołącza od obsady „Opowieść podręcznej”

j
}

Data: 16 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Do serialu, który w zeszłym roku zdobył nagrodę Emmy za najlepszy serial dramatyczny w roku 2017 oraz nagrodę Złoty Glob w tej samej kategorii na rok 2018, dołącza Bradley Whitford.

Aktor znany z Prezydenckiego Pokera zagra drugoplanową rolę w serialu Opowieść podręcznej. Wcieli się on w rolę opryskliwego, przerażającego komandora Josepha Lawrence’a, o szorstkim poczuciu humoru, który będzie odpowiedzialny za skonstruowanie nowego systemu gospodarczego Gileadu.

W drugim sezonie, zapowiedzianym na 24 kwietnia 2018 roku, poznamy dalsze losy Offred, która stara się uciec z Gileadu oraz Ofglen, której los nie jest pewien po tym, jak dopuściła się ataku na żołnierzy Gileadu.

Zwiastun drugiego sezonu Opowieści podręcznej:

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [15.12.2017]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.