Gra o tron, Watchmen i inne produkcje na nowym materiale promocyjnym od HBO

25 lutego 2019 | Newsy

W weekend stacja HBO opublikowała nowy klip, który promuje produkcje jakie będą miały swoje premiery jeszcze w tym roku. Zaprezentowane zostały m.in. nowe ujęcia z finałowego sezonu Gry o tron oraz z nadchodzącego Watchmena.

https://www.youtube.com/watch?v=9FHYri6Y4oA&feature=youtu.be

Jeśli chodzi o Grę o tron to widzimy Arye, która patrzy na smoka i armię wchodzącą do Winterfell. Premiera finałowego 8. sezonu produkcji już 14 kwietnia.

Klip ukazuje także krótkie materiały z powracających Wielkich kłamstewek, Veep czy Barry, ale widzimy także zapowiedzi mnóstwa nowych produkcji, m.in. Los Espookys, Chernobyl, His Dark Materials oraz Euphoria.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Seriale dla kobiet - 8 najciekawszych propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!