Reboot Roswell – wiemy już kto zagra główną rolę żeńską

}

Data: 19 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Z Chirurgów do Roswell. Wiemy kto zagra główną rolę w reboocie serialu Roswell od The CW.

Dotarły do nas wieści z castingu The CW do rebootu serialu Roswell. Grająca dotychczas drugoplanową postać w Chirurgach Jeanine Mason, dostała szansę od The CW i będzie główną aktorką w nowym Roswell.

Jeanine Mason zagra Liz Ortecho, inżyniera biomedycznego i córkę nielegalnych imigrantów, która powróci do jej rodzinnego miasta Roswell w Nowym Meksyku. Wtedy odkryje, że jej miłość z dzieciństwa, oficer policji jest kosmitą z nadnaturalnymi mocami. Para się ponownie spotka, by pracować razem i zachować w sekrecie pochodzenie policjanta. Spróbują również odkryć jego pochodzenie, co ponownie obudzi miłosną iskrę między nimi.

Scenarzystka oryginalnej serii Roswell napisze pierwszy odcinek serialu, a za kamerą zasiądzie Julie Plec, twórczyni Pamiętników Wampirów.

ZOBACZ TEŻ  Żegnamy Jane the Virgin, iZombie i Crazy Ex-Girlfriend [Nowa ramówka CW]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.