Roswell

Reboot Roswell – wiemy już kto zagra główną rolę żeńską

19 lutego 2018 | Newsy

Z Chirurgów do Roswell. Wiemy kto zagra główną rolę w reboocie serialu Roswell od The CW.

Dotarły do nas wieści z castingu The CW do rebootu serialu Roswell. Grająca dotychczas drugoplanową postać w Chirurgach Jeanine Mason, dostała szansę od The CW i będzie główną aktorką w nowym Roswell.

Jeanine Mason zagra Liz Ortecho, inżyniera biomedycznego i córkę nielegalnych imigrantów, która powróci do jej rodzinnego miasta Roswell w Nowym Meksyku. Wtedy odkryje, że jej miłość z dzieciństwa, oficer policji jest kosmitą z nadnaturalnymi mocami. Para się ponownie spotka, by pracować razem i zachować w sekrecie pochodzenie policjanta. Spróbują również odkryć jego pochodzenie, co ponownie obudzi miłosną iskrę między nimi.

Scenarzystka oryginalnej serii Roswell napisze pierwszy odcinek serialu, a za kamerą zasiądzie Julie Plec, twórczyni Pamiętników Wampirów.

ZOBACZ TEŻ  Żegnamy Jane the Virgin, iZombie i Crazy Ex-Girlfriend [Nowa ramówka CW]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy