w

Reboot Roswell – wiemy już kto zagra główną rolę żeńską

Roswell

Z Chirurgów do Roswell. Wiemy kto zagra główną rolę w reboocie serialu Roswell od The CW.

Dotarły do nas wieści z castingu The CW do rebootu serialu Roswell. Grająca dotychczas drugoplanową postać w Chirurgach Jeanine Mason, dostała szansę od The CW i będzie główną aktorką w nowym Roswell.

Jeanine Mason zagra Liz Ortecho, inżyniera biomedycznego i córkę nielegalnych imigrantów, która powróci do jej rodzinnego miasta Roswell w Nowym Meksyku. Wtedy odkryje, że jej miłość z dzieciństwa, oficer policji jest kosmitą z nadnaturalnymi mocami. Para się ponownie spotka, by pracować razem i zachować w sekrecie pochodzenie policjanta. Spróbują również odkryć jego pochodzenie, co ponownie obudzi miłosną iskrę między nimi.

Scenarzystka oryginalnej serii Roswell napisze pierwszy odcinek serialu, a za kamerą zasiądzie Julie Plec, twórczyni Pamiętników Wampirów.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

f4a8261c85e2314f005e90cfc653ee66

Wielkie Kłamstewka – kolejne aktorki podpisały kontrakty na 2. sezon

timeless

Trailer drugiego sezonu Timeless – Pocałunek Lucy i Wyatta!