Wiedźmin sezon 2. – zobaczcie stronę ze scenariusza!

23 grudnia 2020 | Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza strona ze scenariusza drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Z pewnością po zapoznaniu się z nią jeszcze bardziej będziecie oczekiwać na powrót Geralta.

Trzeba przyznać, że już udostępniony wcześniej opis fabuły daje nam szansę na popuszczenie wodzów fantazji.

Oto on:

Geralt przekonany, że Yennefer straciła życie w Bitwie o Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca jakie zna, czyli do swojego domu w Kaer Mohen. Podczas, gdy różne nacje poza murami walczą o dominację na Kontynencie, on musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie niebezpieczniejszym – przed mocą jaką posiada ona sama.

Czy Wy też nie możecie doczekać się drugiego sezonu Wiedźmina? Gdyby nie panująca w tym roku pandemia, która w znaczący sposób opóźniła prace na planie serialu to prawdopodobnie już cieszylibyśmy się nowymi przygodami Geralta, Yennefer i Ciri. Niestety musimy jeszcze na nie trochę poczekać. Prace na planie jeszcze trwają.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Good Times – sitcom z lat 70. otrzyma animowany reboot

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy