Wiedźmin sezon 2. – zobaczcie stronę ze scenariusza!

}

Data: 23 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza strona ze scenariusza drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Z pewnością po zapoznaniu się z nią jeszcze bardziej będziecie oczekiwać na powrót Geralta.

Trzeba przyznać, że już udostępniony wcześniej opis fabuły daje nam szansę na popuszczenie wodzów fantazji.

Oto on:

Geralt przekonany, że Yennefer straciła życie w Bitwie o Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca jakie zna, czyli do swojego domu w Kaer Mohen. Podczas, gdy różne nacje poza murami walczą o dominację na Kontynencie, on musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie niebezpieczniejszym – przed mocą jaką posiada ona sama.

Czy Wy też nie możecie doczekać się drugiego sezonu Wiedźmina? Gdyby nie panująca w tym roku pandemia, która w znaczący sposób opóźniła prace na planie serialu to prawdopodobnie już cieszylibyśmy się nowymi przygodami Geralta, Yennefer i Ciri. Niestety musimy jeszcze na nie trochę poczekać. Prace na planie jeszcze trwają.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Good Times – sitcom z lat 70. otrzyma animowany reboot

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.