w

Królowa piękności – nowy rosyjski serial zawita do TVP2

gf hhng sgdu rblt krolowa pieknosci 664x442 nocrop
fot. TVP

Wraz z początkiem stycznia na fanów seriali zza naszej wschodniej granicy czekać będzie nowa rosyjska produkcja. TVP2 wykupiło prawa do emisji Królowej piękności.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 60 XX wieku. W małej miejscowości mieszka rodzina z córką Katią, która odrzuca względy miejscowych kawalerów, wierząc że czeka ją inny los – pragnie zostać modelką i pracować w Paryżu. Po kolejnej kłótni z ojcem wyjeżdża do Moskwy, gdzie bierze udział w pierwszym pokazie mody. Ten daje jej możliwość wyjazdu do Paryża. Na przeszkodzie staje jej jednak ciąża, którą Katia usuwa. Wychodzi za mąż za Feliksa, nie mającego świadomości co zrobiła jego żona. Katia nie zostaje jednak włączona do delegacji do Paryża. Aby tam trafić szantażuje swojego agenta.

W głównej roli Karina Andolenkoa. Oprócz niej w serialu występują m.in. Anastasia Zadorożnaja, Olga Suchariewa i Walerija Arlanowa.

Premiera serialu już 4 stycznia 2021 roku. Królowa piękności składa się z 12 odcinków.

Źródło: światseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Nie brakuje ciekawej scenografii lecz po obejrzeniu w kolejnym serialu rosyjskim aborcji i że prestiż życiowy ważniejszy zniechęca by oglądać dalej-nie moja baja

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the wilds amazon prime e1608569956527

Dzicz – Amazon odnawia serial na 2. sezon

the witcher trailer

Wiedźmin sezon 2. – zobaczcie stronę ze scenariusza!