Królowa piękności – nowy rosyjski serial zawita do TVP2

}

Data: 23 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Wraz z początkiem stycznia na fanów seriali zza naszej wschodniej granicy czekać będzie nowa rosyjska produkcja. TVP2 wykupiło prawa do emisji Królowej piękności.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 60 XX wieku. W małej miejscowości mieszka rodzina z córką Katią, która odrzuca względy miejscowych kawalerów, wierząc że czeka ją inny los – pragnie zostać modelką i pracować w Paryżu. Po kolejnej kłótni z ojcem wyjeżdża do Moskwy, gdzie bierze udział w pierwszym pokazie mody. Ten daje jej możliwość wyjazdu do Paryża. Na przeszkodzie staje jej jednak ciąża, którą Katia usuwa. Wychodzi za mąż za Feliksa, nie mającego świadomości co zrobiła jego żona. Katia nie zostaje jednak włączona do delegacji do Paryża. Aby tam trafić szantażuje swojego agenta.

W głównej roli Karina Andolenkoa. Oprócz niej w serialu występują m.in. Anastasia Zadorożnaja, Olga Suchariewa i Walerija Arlanowa.

Premiera serialu już 4 stycznia 2021 roku. Królowa piękności składa się z 12 odcinków.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – kto zastąpi Ruby Rose?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. jan

    Nie brakuje ciekawej scenografii lecz po obejrzeniu w kolejnym serialu rosyjskim aborcji i że prestiż życiowy ważniejszy zniechęca by oglądać dalej-nie moja baja

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.