Mroczne materie odnowione na 3. sezon

23 grudnia 2020 | Newsy

Koprodukcja HBO i BBC One Mroczne materie odnowiona została na trzeci sezon. Produkcja nowej składającej się z ośmiu odcinków serii rozpocząć ma się w Cardiff w 2021 roku.

Odnowienie na 3. sezon nastąpiło trochę ponad miesiąc od premiery sezonu drugiego. Twórcy serialu nie czekali jednak na oficjalną decyzję i nad scenariuszami trzeciego sezonu pracowali już od jakiegoś czasu.

Serial opiera się o bestsellerową trylogię Philipa Pullmana. Fabuła trzeciego sezonu zawierać będzie szczegóły z Bursztynowej lunety. Sezon ten zwieńczy przygody Lyry.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Mechanicy – Kevin James jako szef ekipy NASCAR

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram