Good Times – sitcom z lat 70. otrzyma animowany reboot

}

Data: 15 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media, po 30 latach od zakończenia serialu Good Times doczeka się on swojej rebootu, ale nie aktorskiego, a animowanego. Netflix postanowił odświeżyć historię, za którą odpowiada producent Norman Lear oraz Eric Monte i Mike Evans.

Good Times był pierwszym amerykańskim serialem, w którym główne role odegrała afroamerykańska rodzina. Śledziliśmy losy rodziny Evansów, którzy starali poradzić sobie z życiem mieszkając w biednej dzielnicy dla czarnych w Chicago. Produkcja doczekała się 6 sezonów.

Animowana seria rozgrywać będzie się w czasach nam współczesnych. Według zapowiedzi twórców serial ten ma mieć ostrzejszy ton, niż jego pierwowzór. Odpowiadają za niego Carl Jones, Norman Lear, Brent Miller, Stephen Curry, Erick Peyton i Seth MacFarlane.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Królowa – Andrzej Seweryn w podwójnej roli w nowym serialu Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.