w

Good Times – sitcom z lat 70. otrzyma animowany reboot

544598 cbs
comingsoon

Jak donoszą zagraniczne media, po 30 latach od zakończenia serialu Good Times doczeka się on swojej rebootu, ale nie aktorskiego, a animowanego. Netflix postanowił odświeżyć historię, za którą odpowiada producent Norman Lear oraz Eric Monte i Mike Evans.

Good Times był pierwszym amerykańskim serialem, w którym główne role odegrała afroamerykańska rodzina. Śledziliśmy losy rodziny Evansów, którzy starali poradzić sobie z życiem mieszkając w biednej dzielnicy dla czarnych w Chicago. Produkcja doczekała się 6 sezonów.

Animowana seria rozgrywać będzie się w czasach nam współczesnych. Według zapowiedzi twórców serial ten ma mieć ostrzejszy ton, niż jego pierwowzór. Odpowiadają za niego Carl Jones, Norman Lear, Brent Miller, Stephen Curry, Erick Peyton i Seth MacFarlane.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 8

La Revolution – serial Netflixa o alternatywnej historii rewolucji francuskiej

the walking dead

Seriale o zombie – nasze subiektywne, najlepsze 13 propozycji