Wiedźmin – podsumowanie 1. sezonu

}

Data: 6 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix wychodzi naprzeciw fanom serialu Wiedźmin. Od premiery pierwszego sezonu minęły dwa lata i przed debiutem drugiej serii takie podsumowanie sezonu jakie wypuścił Netflix, jest naprawdę dobrym pomysłem.

Dzięki poniższemu 15-minutowemu filmikowi wszyscy Ci co nie do końca pamiętają co działo się w pierwszym sezonie, będą mogli sobie przypomnieć te wydarzenia, bez oglądania od nowa całej serii.

Filmik ukazuje wydarzenia w porządku chronologicznym – od incydentu w Blaviken aż po bitwę o Wzgórze Sodden.

W najnowszym sezonie wiedźmin Geralt (Henry Cavill), przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w bitwie na Wzgórzu Sodden, stara się ochronić drugą mu najbliższą osobę, księżniczkę Cirillę (Freya Allan). W tym celu zabiera ją do wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen, gdzie dziewczyna pod okiem Geralta i innych wiedźminów zacznie szkolić się w sztuce walki. Wkrótce jednak okaże się, że jej największy potencjał ma magiczną naturę.

Premiera 2. sezonu już 17 grudnia 2021 roku na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Grudzień na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.