Wychowane przez wilki – przerażający zwiastun 2. sezonu

}

Data: 6 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max opublikowało zwiastun drugiego sezonu serialu Ridleya Scotta Wychowane przez wilki. Premiera nowych epizodów w 2022 roku.

Serial opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

W drugim sezonie Matka i Ojciec, w tych rolach ponownie Amanda Collin i Abubakar Salim, wraz z sześciorgiem ludzkich dzieci dołączą do nowo powstałej ateistycznej kolonii w tajemniczej strefie tropikalnej Kepler 22b. Jak mówi Matka androidy mogą zmieniać się tak samo jak ludzie.

Odnalezienie się w tym nowym świecie to dopiero początek ich kłopotów. Trwa wojna pomiędzy ateistami a radykalną grupą religijną zwaną Mitraic. Marcus obiecał, że ostatni z Mitraic przyniesie planecie czystość.

Na HBO Max serial zadebiutować ma 3 lutego 2022 roku. Jak na razie nie wiadomo czy w tym samym czasie drugi sezon pojawi się na HBO GO, jak miało to miejsce przy premierze pierwszej serii.

Źródło: Vulture.com

ZOBACZ TEŻ  Prequel "Gry o tron" - 2 nowe aktorki w obsadzie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.