Zostań przy mnie – zwiastun serialu opartego o powieść Harlana Cobena

}

Data: 6 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje pierwszy zwiastun brytyjskiego serialu Zostań przy mnie. Produkcja ta to thriller kryminalny, który opiera się na powieści Harlana Cobena.

Czwórka ludzi, mroczne sekrety i przeszłość, która szykuje krwawy odwet. Przekonaj się, że czasami nasi bliscy są zupełni inni, niż nam się wydaje.

Kiedy Carlton Flynn znika 17 lat po Stewarcie Greenie, wywołuje to reakcję łańcuchową w życiu ludzi związanych z obydmowa mężczyznami. Megan to pracująca matka trójki dzieci, która uciekła od niebezpiecznej przeszłości. Ray, niegdyś obiecujący fotoreporter dokumentalny, utknął jako paparazzi. Detektyw Broome, który nadal ma obsesję na punkcie nierozstrzygniętej sprawy sprzed lat. Lorraine, dawna przyjaciółka Megan, która bez zapowiedzi wraca do jej życia i przekazuje jej szokujące wieści, które odbiją się echem na życiu całej trójki.

W obsadzie znajdują się Cush Jumbo jako Megan, Richard Armitage jako Ray, Sarah Parish jako Lorraine, James Nesbitt jako Broome, Daniel Francis, Jo Joyner, Poppy Gilbert, Bethany Antonia i Youssef Kerkour.

Premiera ośmioodcinkowego serialu Zostań przy mnie 31 grudnia 2021 roku tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Obi-Wan Kenobi – wiemy kto wyreżyseruje serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.