Grudzień na Netflix!

}

Data: 1 grudnia 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Zobaczcie co na mroźne i długie grudniowe wieczory dla swoich widzów przygotowała platforma Netflix. Zakończy się jedna z najpopularniejszych hiszpańskich serii Dom z papieru. Swój finałowy sezon mieć będzie także produkcja Zagubieni w kosmosie. Ten świąteczny miesiąc przyniesie nam jednak powrót najbardziej wyczekiwanych seriali, tj. Wiedźmin czy Emily w Paryżu.

Lista nowości na grudzień:

 • Jojo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean sezon 5. – premiera 1 grudnia – kolejne pokolenia rodziny Joestarów, w której wszyscy noszą ten sam przydomek, mierzą się z nadnaturalnymi przeciwnikami w różnych okresach historycznych.
 • Zagubieni w kosmosie sezon 3. – premiera 1 grudnia – finałowa część przygód rodziny Robinsonów, która podczas wyprawy do nowej kolonii kosmicznej zmuszona jest awaryjnie lądować na nieznanej planecie.
 • Dom z papieru 2. połowa 5. części – premiera 3 grudnia – gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.
 • Park Jurajski: Obóz kredowy sezon 4. – premiera 3 grudnia – czwarty sezon przeniesie naszych bohaterów na całkowicie nową wyspę, gdzie spotkają się z nowymi zagrożeniami. Jak widzimy na poniższej zapowiedzi ich oczekiwana ucieczka zakończyła się klapą. Łódź którą płynęli zaatakowana została przez mozozaura i młodzi rozbitkowie wylądowali na całkowicie nieznanej sobie wyspie.
 • Titans sezon 3. – premiera 8 grudnia – zbuntowani młodzi superbohaterowie pod dowództwem Nightwinga, stara się zwalczać zło i pomagać bezbronnym. W trzecim sezonie bohaterowie trafią do Gotham City, gdzie ponownie spotkają starych przyjaciół i zmierzą się z nowymi wrogami.
 • Szkoła dla elity – krótkie historie sezon 2. – premiera 15 grudnia.
 • Aggretsuko sezon 4. – premiera 16 grudnia – Ruda panda o imieniu Retsuko nienawidzi swojej pracy w biurze. Wieczorami walczy z tłumioną złością, dając upust emocjom na deathmetalowym karaoke.
 • Wiedźmin sezon 2. – premiera 17 grudnia – Geralt przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie na Wzgórzu Sodden, stara się ochronić drugą mu najbliższą osobę, księżniczkę Cirillę. W tym celu zabiera ją do wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen, gdzie dziewczyna pod okiem Geralta i innych wiedźminów zacznie szkolić się w sztuce walki. Wkrótce jednak okaże się, że jej największy potencjał ma magiczną naturę.
 • Emily w Paryżu sezon 2. – premiera 22 grudnia – Więcej frajdy. Więcej mody. Jeszcze więcej faux pas. Emily zaczyna czuć się pewniej w Paryżu, jednak w rezultacie pełnej namiętności nocy może wypaść z torów. Jej życie staje się coraz bardziej chaotyczne i skomplikowane, a z uporaniem się z problemami nie pomagają jej konsekwencje upojnej nocy z Gabrielem. Do tego na lekcjach francuskiego poznaje kolegę z ’emigracji’ znanego jako Alfie, który zarówno ją irytuje, jak i intryguje.
 • Niespokojni ludzie – premiera 29 grudnia – złodziej przetrzymuje gości domu otwartego jako zakładników, a następnie szybko znika, pozostawiając policjantów w osłupieniu i pełnych podejrzeń co do wszystkich.
 • Cobra Kai sezon 4. – premiera 31 grudnia – Johnny i Daniel łączą siły, aby pokonać Johna Kreese, ten jednak werbuje swojego dawnego przyjaciela Silvera, który za wszelką cenę będzie chciał pokonać tą dwójkę.
ZOBACZ TEŻ  Netflix - trzy serialowe premiery, których nie można przegapić

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.