stranger things

Troje nowych bohaterów w kolejnym sezonie Stranger Things

26 lutego 2018 | Newsy

j

W Hawkins pojawią się nowe postacie. Poznamy je bliżej w 3 sezonie serialu o nieustraszonych dzieciakach.

Fabuła kontynuacji przebojowej produkcji póki co owiana jest tajemnicą. W internecie odnaleźliśmy jednak doniesienia o castingu do kilku nowych ról. Imiona postaci mogą ulec zmianie:

Bruce – skompromitowany moralnie reporter. Seksista z nadwagą, wiecznie zdenerwowany.  Poszukuje się aktora w wieku około 50 lat.

Patricia Brown – urocza starsza pani. Spędza czas na zajmowaniu się ogrodem i rozmowach z dzieciakami z okolicy. Poszukiwana aktorka w wieku około 70 lat.

Burmistrz Larry Kline – klasyczny polityk z lat 80. Postrzegany jako osoba żałosna, pragnący realizować własne interesy. Poszukiwany jest aktor w wieku 40-60 lat.

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol – poznajcie aktorów wcielających się w członków The Sisterhood of Dada!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy