Przeczytano:

Legion

Nowy zwiastun 2. sezonu serialu Legion

23 02 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Kamil Siegień

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja telewizyjna FX opublikowała zapowiedź drugiego sezonu Legionu, opowiadającego o losach Davida Hallera w serialu opartego na komiksach Marvela.

Legion to serial oparty na komiksach Marvela. Opowiada on historię Davida Hallera, który uważa się za schizofrenika. Wraz z upływem czasu dowiaduje się on, że jest jednym z najpotężniejszych mutantów na świecie.

W drugim sezonie Legionu, główni bohaterowie zmierzą się ponownie z potężnym Amahl Faroukiem, który znalazł sobie nowego żywiciela.

Premiera serialu Legion datowana jest na 3 kwietnia, jednakże w Polsce nowy sezon zadebiutuje 2 dni później – 5 kwietnia.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Przeczytaj również