Doom Patrol – poznajcie aktorów wcielających się w członków The Sisterhood of Dada!

}

Data: 26 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Znacząco powiększyła się obsada powstającego trzeciego sezonu udanego superbohaterskiego serialu Doom Patrol. Ogłoszono piątkę nowych aktorów, którzy wcielą się w członków The Sisterhood of Dada.

Do obsady dołączyli Micah Joe Parker jako Malcolm, Wynn Everett jako Shelley Byron, Miles Mussenden jako Lloyd Jefferson, Anita Kalathara jako Holly McKenzie i Gina Hiraizumi jako Sachiko. Cała piątka należy do grupy The Sisterhood of Dada, która zrzesza superzłoczyńców.

Poznaliśmy także trójkę aktorów, którzy wystąpią gościnnie jako członkowie drugiej grupy zwanej Dead Boy Detective Agency. To Madalyn Horcher jako Crystal Palace, Ty Tennant jako Edwin Payne i Sebastian Croft jako Charles Rowlan.

Doom Patrol to serial należący do uniwersum DC, który z platformy DC Universe przeszedł do HBO Max. Na Doom Patrol składają się superbohaterowie, których moce związane są z ich straszliwymi doświadczeniami z przeszłości. Każdy z nich przeżył okropny wypadek bądź był poddany eksperymentom. Teraz jako grupa wyrzutków pod wodzą doktora Nilesa Cauldera bronią Ziemi i ludzi.

Premiera 3. sezonu jeszcze w tym roku. Zdjęcia do niego już trwają.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Good Cop – poznaj historię ojca i syna

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.