w

The Umbrella Academy – powstanie 2. sezon produkcji!

the umbrella academy
screenrant

Opowieść Netflixa o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów odniosła sukces i platforma zdecydowała się na przedłużenie produkcji. Oficjalnie podano informację, iż zamówiony został drugi sezon serialu.

Kontynuacja również składać się będzie z 10 odcinków, a zdjęcia do niej ruszą latem tego roku w Toronto. W obsadzie nie dojdzie do większych zmian. Powrócą aktorzy odgrywający role głównych bohaterów. Na razie nie wiadomo czy i jakie nowe nazwiska pojawią się w serialu.

The Umbrella Academy opiera się na komiksie Gerarda Way’a, który zilustrowany został przez Gabriela Ba. Cały pierwszy sezon dostępny jest na Netflixie.

Przypomnijmy, że serial skupia się na grupie siedmiorga dzieci adoptowanych przez miliardera, który w planach ma przygotowanie ich do misji jaką będzie ocalenie świata. Jednak sytuacja mocno komplikuje się po jego niespodziewanej śmierci. Sezon pierwszy zakończył się cliffhangerem.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mad men 150x150

Seriale o reklamie, które każdy marketingowiec i PR-owiec powinien obejrzeć

5ee630eb09abc887becaee93ac52ffdd6f461eda 150x150

After life powróci z 2. sezonem na Netflix!