The Umbrella Academy – powstanie 2. sezon produkcji!

}

Data: 3 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Opowieść Netflixa o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów odniosła sukces i platforma zdecydowała się na przedłużenie produkcji. Oficjalnie podano informację, iż zamówiony został drugi sezon serialu.

Kontynuacja również składać się będzie z 10 odcinków, a zdjęcia do niej ruszą latem tego roku w Toronto. W obsadzie nie dojdzie do większych zmian. Powrócą aktorzy odgrywający role głównych bohaterów. Na razie nie wiadomo czy i jakie nowe nazwiska pojawią się w serialu.

The Umbrella Academy opiera się na komiksie Gerarda Way’a, który zilustrowany został przez Gabriela Ba. Cały pierwszy sezon dostępny jest na Netflixie.

Przypomnijmy, że serial skupia się na grupie siedmiorga dzieci adoptowanych przez miliardera, który w planach ma przygotowanie ich do misji jaką będzie ocalenie świata. Jednak sytuacja mocno komplikuje się po jego niespodziewanej śmierci. Sezon pierwszy zakończył się cliffhangerem.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Seriale Sci Fi Netflix - 7 najlepszych propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.