pixel

Przeczytano:

Gra o tron sezon 8. – całkowicie zimowy plakat i zwiastun!

03 04 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Do premiery finałowego sezonu Gry o tron pozostało zaledwie 10 dni i jak widać jego promocja ruszyła pełną parą. Tym razem w sieci pojawiła się nowa zapowiedź i nawiązujący do niej plakat.

Na filmiku widzimy spowite śniegiem Winterfell. Utrzymany jest on w dość mrocznym tonie, mamy wrażenie jakby było już po wszystkim. Słychać tylko szum wiatru, a w oddali dźwięk oręża. Zwiastun przepełniony jest symboliką związaną z żyjącymi postaciami. Raczej wątpliwe jest, aby twórcy ukazali krajobraz po bitwie, możliwe, że to jedno z alternatywnych zakończeń jakie powstały.

Do zwiastuna mocno nawiązuje opublikowany plakat. Widzimy na nim zagrzebanych w śniegu bohaterów ułożonych na kształt Żelaznego Tronu, o który toczy się walka. Nareszcie wśród ludzkich postaci dostrzec możemy także Nocnego Króla.

Premiera finałowego sezonu już 15 kwietnia.

game of thrones season 8 great war poster
coming

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również