w

Gra o tron sezon 8. – całkowicie zimowy plakat i zwiastun!

game of thrones season 8 poster iron throne drogon
collider

Do premiery finałowego sezonu Gry o tron pozostało zaledwie 10 dni i jak widać jego promocja ruszyła pełną parą. Tym razem w sieci pojawiła się nowa zapowiedź i nawiązujący do niej plakat.

Na filmiku widzimy spowite śniegiem Winterfell. Utrzymany jest on w dość mrocznym tonie, mamy wrażenie jakby było już po wszystkim. Słychać tylko szum wiatru, a w oddali dźwięk oręża. Zwiastun przepełniony jest symboliką związaną z żyjącymi postaciami. Raczej wątpliwe jest, aby twórcy ukazali krajobraz po bitwie, możliwe, że to jedno z alternatywnych zakończeń jakie powstały.

Do zwiastuna mocno nawiązuje opublikowany plakat. Widzimy na nim zagrzebanych w śniegu bohaterów ułożonych na kształt Żelaznego Tronu, o który toczy się walka. Nareszcie wśród ludzkich postaci dostrzec możemy także Nocnego Króla.

Premiera finałowego sezonu już 15 kwietnia.

game of thrones season 8 great war poster 709x1024
coming

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

00080kko6gsms349 c122 f4 150x150

Dead to Me – zapowiedź nowego serialu od Netflixa!

mad men 150x150

Seriale o reklamie, które każdy marketingowiec i PR-owiec powinien obejrzeć