w

After life powróci z 2. sezonem na Netflix!

5ee630eb09abc887becaee93ac52ffdd6f461eda
netflix

Netflix oficjalnie ogłosił, iż serial After life doczeka się drugiego sezonu. Jego autorem jest odtwórca głównej roli – Ricky Gervais.

After life to dramat ukazujący nam cierpienie i próbę poradzenia sobie z nim wraz z dostosowaniem się do nowej rzeczywistości po stracie najukochańszej osoby. Poznajemy Tony’ego, który stara uporać się ze śmiercią swojej żony. Po początkowym załamaniu podnosi się i zaczyna radzić sobie w dość specyficzny sposób. Staje się nieprzyjemny dla osób, które starają się mu pomóc i generalnie ma wszystko “gdzieś”.

Sam Gervais odniósł się do sukcesu serialu i informacji o jego kontynuacji mówiąc, że nie spodziewał się takiej reakcji, jest mile zaskoczony i zrobi wszystko, aby drugi sezon był jeszcze lepszy.

Na razie nie wiadomo kiedy sezon drugi wejdzie do emisji. Obecnie na platformie Netflix dostępne jest wszystkie 6 odcinków pierwszej serii.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the umbrella academy

The Umbrella Academy – powstanie 2. sezon produkcji!

too old to die young 600x595 150x150

Too Old To Die Young – zwiastun nowego serialu od Nicolasa Windinga!